Chtěl znásilnit ženu u kostela. Policie hledá modrookého mladíka

Beroun - Neznámý mladík se pokusil koncem října znásilnit v Berouně v parku ženu. Policie prosí o pomoc veřejnost. Sestavila útočníkův identikit.

Přidejte svůj názor 1 komentář

371

Berounští kriminalisté pátrají po neznámém pachateli, který 20. října kolem 21:30 hodin zaútočil na ženu kráčející v Berouně ulicí. Ta šla ze zaměstnání od obchodního domu Billa a v okamžiku, kdy procházela kolem autobusové zastávky naproti Kulturnímu domu Plzeňka, šel proti ní muž, který ji oslovil s prosbou, zda nemá zapalovač.

"Následně pokračoval s ženou stejným směrem. Začal se vyptávat na její věk a osobní stav. Poté ji vulgárním způsobem nabízel sexuální služby. Žena okamžitě zrychlila chůzi a odvětila, aby ji nechal být," popsala incident mluvčí policie Marcela Pučelíková.

"Muž ve svém jednání pokračoval a chtěl, aby s ním šla do parku. Žena na jeho narážky nereagovala. V prostoru na okraji parku u Zábranského kostela, ji násilím zatáhl za roh kostela, kde jí přimáčkl ke zdi a osahával ji na intimních partiích. Poškozená křičela o pomoc a pachatel vyhrožoval, že jestli nepřestane, tak jí zabije," uvedla mluvčí policie.

Napadená žena se přesto nevzdala a volala dál o pomoc. To jí zřejmě pomohlo, útočníkovi se dokázala vysmeknout ze sevření a utéct. Útok se obešel bez zranění, ale žena si mladíka zapamatovala. Šlo o muže ve věku cca 20 let, který byl vysoký zhruba 170 cm a štíhlé postavy. Měl výrazné světlé oči, světlou oholenou pleť a oválný obličej. Na sobě měl tmavé oblečení a na hlavě černou přiléhavou čepici.

Kriminalisté s ženou sestavili identikit neznámého pachatele a žádají kohokoliv, kdo muže pozná, nebo byl svědkem výše popsané události, aby se ozval na linku 158 nebo na kterékoliv policejní oddělení. Případ byl kvalifikován jako trestný čin pokus znásilnění, za který pachateli hrozí trest odnětí svobody v trvání dva až deset let.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

GIBS obvinila policistu a dva muže, chtěli prodat roh nosorožce v Asii

14.12.2018 10:14 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z krajského ředitelství v Praze a…

Policie pátrá po původu utěrek, ležely u zavražděného na Českokrumlovsku

13.12.2018 14:01 Kriminalisté pátrají po původu utěrek, které ležely u zavražděného muže, jehož tělo nalezli lidé…

Žena, jejíž tělo se našlo v Teplicích, byla zavražděna. Policie hledá…

13.12.2018 09:51 Žena, jejíž tělo našel svědek ve středu ráno v Teplicích, byla zavražděna. Potvrdila to soudní…

Češka naletěla sňatkovému podvodníkovi, sliboval lásku a ropný vrt

12.12.2018 16:56 Žena naletěla podle policie sňatkovému podvodníkovi. Muž jí sliboval lásku a ropný vrt ve Spojených…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama