Chtěl znásilnit ženu u kostela. Policie hledá modrookého mladíka

Beroun - Neznámý mladík se pokusil koncem října znásilnit v Berouně v parku ženu. Policie prosí o pomoc veřejnost. Sestavila útočníkův identikit.

Přidejte svůj názor 1 komentář

371
doporučujeme

Berounští kriminalisté pátrají po neznámém pachateli, který 20. října kolem 21:30 hodin zaútočil na ženu kráčející v Berouně ulicí. Ta šla ze zaměstnání od obchodního domu Billa a v okamžiku, kdy procházela kolem autobusové zastávky naproti Kulturnímu domu Plzeňka, šel proti ní muž, který ji oslovil s prosbou, zda nemá zapalovač.

"Následně pokračoval s ženou stejným směrem. Začal se vyptávat na její věk a osobní stav. Poté ji vulgárním způsobem nabízel sexuální služby. Žena okamžitě zrychlila chůzi a odvětila, aby ji nechal být," popsala incident mluvčí policie Marcela Pučelíková.

"Muž ve svém jednání pokračoval a chtěl, aby s ním šla do parku. Žena na jeho narážky nereagovala. V prostoru na okraji parku u Zábranského kostela, ji násilím zatáhl za roh kostela, kde jí přimáčkl ke zdi a osahával ji na intimních partiích. Poškozená křičela o pomoc a pachatel vyhrožoval, že jestli nepřestane, tak jí zabije," uvedla mluvčí policie.

Napadená žena se přesto nevzdala a volala dál o pomoc. To jí zřejmě pomohlo, útočníkovi se dokázala vysmeknout ze sevření a utéct. Útok se obešel bez zranění, ale žena si mladíka zapamatovala. Šlo o muže ve věku cca 20 let, který byl vysoký zhruba 170 cm a štíhlé postavy. Měl výrazné světlé oči, světlou oholenou pleť a oválný obličej. Na sobě měl tmavé oblečení a na hlavě černou přiléhavou čepici.

Kriminalisté s ženou sestavili identikit neznámého pachatele a žádají kohokoliv, kdo muže pozná, nebo byl svědkem výše popsané události, aby se ozval na linku 158 nebo na kterékoliv policejní oddělení. Případ byl kvalifikován jako trestný čin pokus znásilnění, za který pachateli hrozí trest odnětí svobody v trvání dva až deset let.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Řidič se srazil s blikající sanitkou, z místa ujel. Policie hledá svědky

23.07.2019 13:29 Neznámý řidič se v pátek 19. července odpoledne nedaleko obce Obory na Příbramsku střetl se…

Mrtvola v přehradě: Rakušané zjišťují totožnost ženy, mohla být z Česka

22.07.2019 14:52 Rakouské policii se stále nepodařilo určit totožnost ženy, jejíž tělo bylo koncem května vyloveno z…

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama