V Karlových Varech se střílelo na ulici. Policie hledá svědky

Karlovy Vary - Policie v Karlových Varech prošetřuje střelbu, která se odehrála mezi domy ve čtvrti Dolní Drahovice. Na ulici padlo dohromady šest výstřelů. Policisté mají k dispozici kamerový záznam, na němž dva muži manipulují se střelnou zbraní.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Policie ČR, ilustrační fotografie
doporučujeme

Záblesk v blízkosti mužů je na záznamu dobře patrný a jasně dokazuje, že ze zbraně stříleli. A to přímo mezi domy - museli vědět, že budou prozrazeni. Navíc ve střelbě o chvíli později pokračovali. Padlo dalších pět hlasitých ran.

Lidé z okolních domů proto zavolali policisty. Ti už ale v okolí nikoho se zbraní nenašli. Všechno se to seběhlo v neděli v brzkých ranních hodinách. "Vzhledem k tomu, že se oba muži mohli dopustit protiprávního jednání, žádáme veřejnost o pomoc," uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Policisté hledají svědky, kteří by oba muže nebo alespoň jednoho z nich ze záběrů poznali. Muži mířili do země. Podle jedné z vyšetřovacích verzí jsme se stali svědky prodeje zbraně. Policisté s detektory kovu tady v trávě nenašli ani nábojnice, ani projektily. Muži je mohli rychle posbírat.

Dost možná také stříleli z plynové pistole. Ale ani to nenechává policisty klidné. I takový výstřel z plynové pistole může člověka z bezprostřední blízkosti podle odborníků zabít. Policisté zatím přesně nevědí, o jakou zbraň šlo a co je horší - ani to, zda s ní někdo nechce spáchat trestný čin.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama