Policista (29) umlátil holčičku. Její matka je s ním dál a čekají dítě

Karlovy Vary - Policista Pavel Slanina volal záchranku s tím, že devítiměsíční dcera jeho přítelkyně nedýchá a je modrá. Prý se jí snažil pomoci. Podle soudního znalce ale holčičce předtím ublížil. Dostal 10 let. s matkou holčičky přitom dál žije a čekají další dítě.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Ilustrační foto
doporučujeme

Na 10 let do vězení dnes poslal Krajský soud v policistu Pavla Slaninu (29) z Karlových Varů. Loni v dubnu měl zavinit smrt teprve devítiměsíční holčičky své přítelkyně, se kterou čeká další dítě. Souzen byl pro těžké ublížení na zdraví s následkem smrti.

Policista, zatím postavený mimo službu, už od začátku hlavního líčení tvrdil, že holčička, kterou hlídal doma, začala mít potíže, dusila se a on se ji snažil resuscitovat a o pomoc volala na záchranku. Holčička skončila v nemocnici, kde zemřela. Následná pitva podle plzeňského soudce Jana Špety ale potvrdila, že holčička zemřela na následky krvácení do mozku. Po dvou tupých a silných ranách do hlavy. Ty jí způsobil právě přítel její matky.

Soudce nechápe motiv jeho činu. Psychiatři uvedli, že odsouzený muž nemá agresivní povahu. Jestli mu ujely při hlídání nervy nebo něco proti dítěti měl, se neví. Ale podle četných hematomů po těle holčičky dnes soudce navíc naznačil, že se s největší pravděpodobností už dříve stala obětí násilí.

Matka mrtvé holčičky dnes k soudu přišla ruku v ruce s odsouzeným. Na první pohled přítele z ničeho zlého nepodezřívá a dokonce s ním čeká dítě. Pavel Slanina se proti rozsudku na místě odvolal.

Loading...
Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama