Muže zavraždili na místě, kde předtím zemřela jeho milá

Kladno - Sítenský most v Kladně. Místo, které snad přitahuje lidské tragédie. Život tam skoncovalo už několik sebevrahů. Před několika lety tam zemřela žena, když jí praskly žaludeční vředy, teď tam umlátili jejího partnera.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Hrozivá vražda se stala v noci na pátek v Kladně. Zatím neznámí pachatelé tam ubili muže (69). Tragédie je o to děsivější, že přibližně na stejném místě zemřela před několika lety mužova přítelkyně, když jí praskly žaludeční vředy. Bohužel pomoc přišla pozdě.

Vraždu devětašedesátiletého muže už vyšetřují středočeští policisté. Pod Sítenským mostem, kde se tragédie stala, žije skupinka bezdomovců. Ještě ve čtvrtek odpoledne byli u jejich příbytku pracovníci úklidové firmy a také strážníci městské policie, kteří je z místa vykazovali. Trojice mužů prý byla úplně namol opilá.

V podvečer se ale bezdomovci na místo vrátili a někdy kolem půlnoci jeden z nich zemřel. Evidentně šlo o násilnou smrt, podle informací TV Nova měl muž na těle mnohačetná zranění a vypadalo to, jako by ho někdo umlátil.

Druzí dva prý sami zavolali pomoc. Jednou z vyšetřovacích verzí teď ale je, že to byli právě oni, kdo muže zabili. Policisté je na místě zadrželi, nechali vystřízlivět v cele a během dneška je vyslýchali. Nařízena byla pitva a až budou její výsledky, řeknou možná víc.

Zavražděný bezdomovec se podle místních pohyboval po Kladně nejméně osm let a prý to byl jeden z těch bezproblémových bezdomovců. Snažil se i pracovat, a pokud měl možnost, pod mostem nespal. Teď ale pod ním jeho život vyhasnul.

Loading...
Témata: krimi | Vražda
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama