Falešná masérka se přišla udat na policii. Co všechno zatím přiznala?

Praha - Hezká dívka s téměř andělským výrazem, která minulou středu v Praze okradla důvěřivého muže, se sama přihlásila policii. Usoudila, že po vyhlášení pátrání nemá šanci na únik.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Krádež, za kterou dívce hrozí až pět let vězení, se odehrála minulý týden ve středu. Dívka se nejprve na sociální síti seznámila s důvěřivým postarším mužem. O den později, ve středu, si dvojice domluvila sraz.

Muž dívku vyzvedl na domluveném místě na v Praze - Tróji a odvezl si ji domů. Tam si oba několik hodin povídali u kávy a vody. Dívka krádež zjevně plánovala. Nejprve muži pověděla, že je masérka a že mu klidně poskytne masáž.

V ložnici se pustila do práce, ale záhy si stěžovala, že jí překáží zlatý řetízek na mužově krku. Ten ho tedy odložil. Zlodějka na takovou šanci čekala a s argumentem, že je kromě jiného také zlatnicí, si řetízek chtěla prohlédnout a také vyzkoušet na krku. I v tom jí muž vyhověl.

Když měla dívka řetízek na sobě, zazvonil jí telefon a tak ho šla vyřídit do jiné místnosti. Pak se ale do ložnice nevracela celých patnáct minut. "To přišlo samozřejmě muži divné, a proto jí, ještě spoře oděn, začal hledat. Namísto dívky ale našel pouze její péřovou bundu a nedovřené vchodové dveře. Dívka byla prostě ta tam, i s jeho řetízkem v hodnotě 6 tisíc korun," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Pátrací relace policie v médiích měla úspěch. Zlodějka se na fotografii sama poznala a usoudila, že nemá smysl se vykrucovat nebo před spravedlností utíkat. Na policii přišla sama a přiznala se ke dvěma podobným krádežím. Za ty jí teď hrozí až 5 let vězení.

Témata: krimi | krádeže
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rychlá a připravená akce. Policie zveřejnila video z přepadení v teplickém…

18.12.2018 10:25 Policie již včera večer zveřejnila video z přepadeného klenotnictví v Teplicích. Za vyloupením…

Cizinec loupil ve Velkém Meziříčí, na prodavačku tasil vystřelovací nůž

18.12.2018 08:54 Soud poslal do vazby dvaačtyřicetiletého Rumuna, který podle policie v srpnu loupil ve Velkém…

Další přepadená benzínka. Na Chrudimsku útočil ozbrojený lupič

17.12.2018 12:55 Včera v pozdních večerních hodinách informovala Policie ČR na svém Twitteru o přepadení čerpací…

Lupiči přepadli zlatnictví v Teplicích. Policie po nich pátrá, zřejmě jsou…

17.12.2018 12:45 Lupiči dnes kolem 10:45 přepadli zlatnictví v Krupské ulici v centru Teplic. Pachatelé jsou na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama