Falešná masérka se přišla udat na policii. Co všechno zatím přiznala?

Praha - Hezká dívka s téměř andělským výrazem, která minulou středu v Praze okradla důvěřivého muže, se sama přihlásila policii. Usoudila, že po vyhlášení pátrání nemá šanci na únik.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Krádež, za kterou dívce hrozí až pět let vězení, se odehrála minulý týden ve středu. Dívka se nejprve na sociální síti seznámila s důvěřivým postarším mužem. O den později, ve středu, si dvojice domluvila sraz.

Muž dívku vyzvedl na domluveném místě na v Praze - Tróji a odvezl si ji domů. Tam si oba několik hodin povídali u kávy a vody. Dívka krádež zjevně plánovala. Nejprve muži pověděla, že je masérka a že mu klidně poskytne masáž.

V ložnici se pustila do práce, ale záhy si stěžovala, že jí překáží zlatý řetízek na mužově krku. Ten ho tedy odložil. Zlodějka na takovou šanci čekala a s argumentem, že je kromě jiného také zlatnicí, si řetízek chtěla prohlédnout a také vyzkoušet na krku. I v tom jí muž vyhověl.

Když měla dívka řetízek na sobě, zazvonil jí telefon a tak ho šla vyřídit do jiné místnosti. Pak se ale do ložnice nevracela celých patnáct minut. "To přišlo samozřejmě muži divné, a proto jí, ještě spoře oděn, začal hledat. Namísto dívky ale našel pouze její péřovou bundu a nedovřené vchodové dveře. Dívka byla prostě ta tam, i s jeho řetízkem v hodnotě 6 tisíc korun," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Pátrací relace policie v médiích měla úspěch. Zlodějka se na fotografii sama poznala a usoudila, že nemá smysl se vykrucovat nebo před spravedlností utíkat. Na policii přišla sama a přiznala se ke dvěma podobným krádežím. Za ty jí teď hrozí až 5 let vězení.

Témata: krimi | krádeže
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Postrach chatařů dopaden, recidivista kradl vše od notebooků po jídlo

15.02.2019 10:46 Pelhřimovští kriminalisté obvinili recidivistu (43) z vloupání do rekreačních chat, hrozí mu až tři…

Muž zásoboval drogami část Moravy, přijímal i platbu ve stravenkách

15.02.2019 10:40 Přerovští policisté zadrželi muže (30) podezřelého z rozsáhlé distribuce drog. Pervitinem zásoboval…

Kriminalisté pátrají po nebezpečném žháři, zapálili autobazar i zámek

13.02.2019 09:29 Za požárem humpoleckého autobazaru z listopadu 2017 je stejná skupina lidí jako za požárem zámku v…

Policie našla uprchlého vězně. Včera kvůli němu zastavila provoz na dálnici

12.02.2019 21:53 Policistům se podařilo vypátrat sedmatřicetiletého vězně, který v pondělí utekl z nestřeženého…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama