Falešná masérka se přišla udat na policii. Co všechno zatím přiznala?

Praha - Hezká dívka s téměř andělským výrazem, která minulou středu v Praze okradla důvěřivého muže, se sama přihlásila policii. Usoudila, že po vyhlášení pátrání nemá šanci na únik.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Krádež, za kterou dívce hrozí až pět let vězení, se odehrála minulý týden ve středu. Dívka se nejprve na sociální síti seznámila s důvěřivým postarším mužem. O den později, ve středu, si dvojice domluvila sraz.

Muž dívku vyzvedl na domluveném místě na v Praze - Tróji a odvezl si ji domů. Tam si oba několik hodin povídali u kávy a vody. Dívka krádež zjevně plánovala. Nejprve muži pověděla, že je masérka a že mu klidně poskytne masáž.

V ložnici se pustila do práce, ale záhy si stěžovala, že jí překáží zlatý řetízek na mužově krku. Ten ho tedy odložil. Zlodějka na takovou šanci čekala a s argumentem, že je kromě jiného také zlatnicí, si řetízek chtěla prohlédnout a také vyzkoušet na krku. I v tom jí muž vyhověl.

Když měla dívka řetízek na sobě, zazvonil jí telefon a tak ho šla vyřídit do jiné místnosti. Pak se ale do ložnice nevracela celých patnáct minut. "To přišlo samozřejmě muži divné, a proto jí, ještě spoře oděn, začal hledat. Namísto dívky ale našel pouze její péřovou bundu a nedovřené vchodové dveře. Dívka byla prostě ta tam, i s jeho řetízkem v hodnotě 6 tisíc korun," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Pátrací relace policie v médiích měla úspěch. Zlodějka se na fotografii sama poznala a usoudila, že nemá smysl se vykrucovat nebo před spravedlností utíkat. Na policii přišla sama a přiznala se ke dvěma podobným krádežím. Za ty jí teď hrozí až 5 let vězení.

Loading...
Témata: krimi | krádeže
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tragický konec pátrání: Muž byl nalezen mrtvý u skály v Adršpachu

20.04.2019 14:34 Pohřešovaný muž z Mladých Buků na Trutnovsku, který byl nezvěstný od konce minulého týdne, byl v…

Muži podezřelí z únosu dívky (5) jsou ve vazbě. Holčičku vytrhli babičce z…

19.04.2019 21:53 Dva muže, které policie podezírá z úterního únosu pětileté dívky, poslal dnes Obvodní soud pro…

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama