Chlípný policista měl znásilnit vězeňkyni. Prý ji vzal jen na cigaretu

Hodonín - Obvinění ze znásilnění ženy, která byla ve vazbě, čelí bývalý hodonínský kriminalista. Kromě toho měl také pronásledovat svou bývalou milenku. Soud se případem zabýval už loni v říjnu, dnes by měl padnout rozsudek.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Třiačtyřicetiletý Zdeněk Kalinec pracoval u hodonínské policie dlouhých čtyřiadvacet let a málokdo by tušil, že je schopný takových činů, ze kterých je nyní viněn. Dvě poškozené ženy ale mluví jinak - jednu měl znásilnit, druhé proniknout do počítače a pronásledovat.

Šla jen na cigaretu

V květnu roku 2014 skončila ve vazební cele hodonínské policie sedmatřicetiletá žena, kterou policie zadržela kvůli drogovému deliktu. V dřívějších dobách tato žena pracovala pro místní policii jako informátorka při vyšetřování krádeží a s Kalincem se znala. Podle něj měli dobré vztahy, pak se ale několik let neviděli, až ve vazbě.

Policista ji měl tehdy z cely vyvést mimo dosah bezpečnostních kamer a potom ji osahávat na prsou a mezi nohama a nakonec i znásilnit. Kalinec se ale hájí, že ženě pouze nabídl cigaretu, ale protože v cele se kouřit nesmí, vzal ji ven. K žádnému fyzickému kontaktu mezi nimi prý nedošlo.

Žena se ale o den později pokusila ve vazbě o sebevraždu. Policisté ji naštěstí zachránili. Podle obviněného policisty se tímto tvrzením nejspíš jen snažila odpoutat pozornost od svého deliktu.

Nesmířil se s rozchodem

Kromě toho měl od roku 2012 do roku 2013 obtěžovat svou bývalou milenku, která byla jeho kolegyní u hodonínské policie. Nehodlal se smířit s rozchodem a začal ženu pronásledovat. Zřídil si vzdálený přístup do jejího počítače a záměrně jí měnil hesla u emailu i internetového bankovnictví. Následně začal jejímu manželovi posílat vulgární smsky s cílem rozvrátit manželství.

Paradoxní na celé věci je, že u policie se Kalinec zabýval právě kybernetickými zločiny. Na toto téma dokonce sepsal i bakalářskou práci. Policista je už asi rok a půl postaven mimo službu a soud dnes rozhodne o jeho vině. Za neoprávněné vniknutí do počítače a znásilnění mu hrozí 5 až 12 let vězení.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž se vyhýbal vězení, vzal si bratrovu identitu. Prozradila ho drobnost

23.01.2019 09:55 Přes půl roku se dařilo šestačtyřicetiletému muži ze Šumperska, na kterého vydal loni v červnu…

Kuriózní zločin: Bavorské sedláky okrádá zloděj s kolečkem, kořist vozí do…

22.01.2019 21:39 Policisté z bavorského městečka Furth im Wald, které se nachází přes hranici od Folmavy, se snaží…

Vražda na Břeclavsku: Policisté obvinili ženu, skončila ve vazbě

22.01.2019 10:06 Policisté v Jihomoravském kraji obvinili z vraždy na Břeclavsku ženu, je ve vazbě, řekl dnes ČTK…

Policie pátrala po dvou mladých dívkách z Prahy, jedna je už doma

22.01.2019 08:51 Aktualizováno Policisté od pondělí pátrali po dvou dívkách z Prahy ve věku 12 a 13 let, mladší z nich se již sama…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama