Matka roku: Zpila se pod obraz a kočárek s dítětem nechala v MHD

Praha - Je sice teprve šestého ledna, ale už máme horkou kandidátku na titul nejhorší matky roku. Onou "nominovanou" je žena, která se opila tak, že v tramvaji v Praze zapomněla kočárek. I s dítětem.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

"V úterý přibližně v půl deváté večer oznámil řidič tramvaje na tísňovou linku nález přibližně ročního miminka. To našel po příjezdu na konečnou u ulice Spojovací v kočárku, v zadním voze soupravy, bez jakéhokoliv dozoru," popisuje začátek otřesného případu pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Kromě strážníků se k opuštěnému chlapečkovi rozjeli strážníci, zdravotníci i policisté. Záchranáři okamžitě miminko naložili a odvezli na preventivní prohlídku do nemocnice.

"Policisté podle nalezené zdravotní dokumentace ztotožnili matku (31), pro kterou si posléze dojeli do místa jejího trvalého bydliště," pokračuje Hulan.

Tam velmi rychle vysvitlo, jak mohla matka udělat tak ostudnou věc, jako je zapomenutí kočárku i se synkem v tramvaji - nadýchala totiž více než dvě promile a chovala se velmi zmateně.

"O celé situaci policisté informovali pracovnici sociálky, která okamžitě rozhodla o předání miminka jeho otci, který s matkou dítěte nežije ve společné domácnosti," uzavírá Hulan.

Tím ovšem pro "sklerotickou" matku vše nekončí - policisté ještě prověřují, jestli svým kouskem neporušila zákon a nevztahuje se na ni například paragraf o opuštění dítěte matkou.

Loading...
Témata: krimi | Alkohol | děti
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama