Matka roku: Zpila se pod obraz a kočárek s dítětem nechala v MHD

Praha - Je sice teprve šestého ledna, ale už máme horkou kandidátku na titul nejhorší matky roku. Onou "nominovanou" je žena, která se opila tak, že v tramvaji v Praze zapomněla kočárek. I s dítětem.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační foto

"V úterý přibližně v půl deváté večer oznámil řidič tramvaje na tísňovou linku nález přibližně ročního miminka. To našel po příjezdu na konečnou u ulice Spojovací v kočárku, v zadním voze soupravy, bez jakéhokoliv dozoru," popisuje začátek otřesného případu pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Kromě strážníků se k opuštěnému chlapečkovi rozjeli strážníci, zdravotníci i policisté. Záchranáři okamžitě miminko naložili a odvezli na preventivní prohlídku do nemocnice.

"Policisté podle nalezené zdravotní dokumentace ztotožnili matku (31), pro kterou si posléze dojeli do místa jejího trvalého bydliště," pokračuje Hulan.

Tam velmi rychle vysvitlo, jak mohla matka udělat tak ostudnou věc, jako je zapomenutí kočárku i se synkem v tramvaji - nadýchala totiž více než dvě promile a chovala se velmi zmateně.

"O celé situaci policisté informovali pracovnici sociálky, která okamžitě rozhodla o předání miminka jeho otci, který s matkou dítěte nežije ve společné domácnosti," uzavírá Hulan.

Tím ovšem pro "sklerotickou" matku vše nekončí - policisté ještě prověřují, jestli svým kouskem neporušila zákon a nevztahuje se na ni například paragraf o opuštění dítěte matkou.

Témata: krimi | Alkohol | děti
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama