Lucie (16) si jen odskočila z pokoje. Už je osm dní nezvěstná

Nový Jičín - Stále marné je policejní pátrání po šestnáctileté Lucii Konečné z Nového Jičína. Její zmizení je přitom záhadou - ze svého pokoje si jen odskočila s mobilem. Policie proto nadále vyzývá k pomoci veřejnost.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Lucii Konečnou z Nového Jičína hledají nejen policisté, ale i blízcí a rodiče už od 6. ledna. Její zmizení přitom bylo úplně nečekané. Na sociálních sítích to potvrzuje i její otec Jiří Konečný: "Nevzala si s sebou věci na útěk nebo pro dlouhodobější nepřítomnost doma. Při odchodu nechala doma rozsvíceno, zapnutý počítač, doklady. Odskočila si pouze s mobilem a už se nevrátila..."

Policie přiznává, že ani po osmi dnech žádný posun v případu nenastal. "Není. Hledáme, chytáme se informací, pátráme v terénu, ale stále marně," řekl policejní mluvčí Petr Gřes. "Není žádná stopa. Prověřovali jsme nějaké informace veřejnosti, ale ukázaly se jako liché," dodal.

Policie prověřovala i dívčinu rodinu, blízké a známé, ale u nikoho z nich se Lucie nezdržuje. "Ale zatím nic nenasvědčuje nějakému násilnému činu. Věříme, že je," dodal mluvčí Gřes s tím, že policie stále prosí veřejnost o pomoc.

Pohřešovaná dívka je vysoká mezi 160 až 170 centimetry, štíhlá, má dlouhé hnědé vlasy. Na sobě má černé boty, černý kabát a tmavě modré nebo černé džíny. Informace k dívce poskytněte telefonicky na linku 158 nebo na obvodní ředitelství v Novém Jičíně na číslo 974 735 651.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama