Opilec vrávoral s holčičkou v náručí po ulici. Napadal strážníky

Praha - Opilý agresivní muž s malým dítětem v náručí se uprostřed noci toulal pražským Jižním Městem. Když ho zastavili strážníci, napadal je a nadával jim.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Drsný případ museli řešit včera v noci strážníci městské policie z Prahy 11. Všimli si, že Opatovskou ulicí vrávorá opilý muž s malou holčičkou v náručí. Kdy ho zastavili, začal být velmi agresivní.

"V pondělí ve dvě hodiny ráno si na autobusové zastávce Metodějova všimli zjevně opilého muže, který šel vrávoravou chůzí s malým dítětem v náručí. Strážníci muže vyzvali k předložení dokladů. Muž se choval agresivně, byl vulgární a s dítětem v náručí začal do strážníků strkat a sprostě jim nadával. Svou čtyřletou dceru měl jako ochranný štít," řekla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Strážníci se báli o zdraví dítěte, protože situace byla značně vyhrocená. Strážníci se snažili muže zklidnit bez použití donucovacích prostředků. Hlídka poté na místo přivolala Policii ČR.

Šestatřicetiletý muž ale strážníkům i policistům nadále vyhrožoval. Test na alkohol razantně odmítl se slovy: "Já vám klidně nadýchám, ale možná tak do pr***!"

Strážníci a policisté ho následně i s holčičkou doprovodili k babičce, která si vystrašené dítě převzala do své péče. Incidentem se dále zabývají policisté a úředníci odboru sociálněprávní ochrany dětí.

Témata: krimi | napadení
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž se vyhýbal vězení, vzal si bratrovu identitu. Prozradila ho drobnost

23.01.2019 09:55 Přes půl roku se dařilo šestačtyřicetiletému muži ze Šumperska, na kterého vydal loni v červnu…

Kuriózní zločin: Bavorské sedláky okrádá zloděj s kolečkem, kořist vozí do…

22.01.2019 21:39 Policisté z bavorského městečka Furth im Wald, které se nachází přes hranici od Folmavy, se snaží…

Vražda na Břeclavsku: Policisté obvinili ženu, skončila ve vazbě

22.01.2019 10:06 Policisté v Jihomoravském kraji obvinili z vraždy na Břeclavsku ženu, je ve vazbě, řekl dnes ČTK…

Policie pátrala po dvou mladých dívkách z Prahy, jedna je už doma

22.01.2019 08:51 Aktualizováno Policisté od pondělí pátrali po dvou dívkách z Prahy ve věku 12 a 13 let, mladší z nich se již sama…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama