Maminka s dcerou zmizely beze stopy. Nechápu to, říká zoufalý otec

Choceň - Policie už dva týdny pátrá po matce a její osmileté dceři. Jejich zmizení nahlásil manžel, který prý vůbec netuší, proč a jak jeho žena zmizela. Podle jeho slov mezi nimi nebyly žádné spory.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Rodina přijela za prací z jihovýchodní Evropy. Muž ale na Českou republiku nebude vzpomínat rád. "Jejich telefon je vypnutý. Každý den jim volám a telefon nefunguje." říká zoufalý otec.

Lidé naposledy viděli dvojici v hotelu v centru Chocně. Pak z něj odešly a slehla se po nich zem. Žena o sobě nedala vůbec vědět, možná je v nebezpečí, možná ji přestal bavit partnerský život a vzala sebou i dítě. Jenže podle muže ve vztahu žádné rozepře nebyly.

Policie obešla zdravotnická zařízení, navštívila jejich příbuzné, ale nikomu se dvojice neozvala. Není vyloučeno, že se mohly dostat od nesnází a někdo ženě mohl zkřížit cestu.

"Žena je hubené 155-165 cm vysoké postavy. Má rovné černé vlasy a hnědé oči. Dívka je též hubené postavy, je vysoká 130 centimetrů," popsala obě ženy Lenka Vilímková, mluvčí Policie ČR Ústí nad Orlicí.

Policie se je alespoň snaží najít na průmyslových kamerách, ale ty nedohlédnou všude. Jednou z posledních nadějí je Praha, kde fungují bulharské školy. Právě sem by matka mohla dceru zapsat. Ani tam ale nebylo pátrání úspěšné Pokud otec dvojici najde, na Česko chce úplně zapomenout. "Až se manželka s dcerou vrátí, tak pojedeme do Bulharska," je rozhodnutý otec.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama