Maminka s dcerou zmizely beze stopy. Nechápu to, říká zoufalý otec

Choceň - Policie už dva týdny pátrá po matce a její osmileté dceři. Jejich zmizení nahlásil manžel, který prý vůbec netuší, proč a jak jeho žena zmizela. Podle jeho slov mezi nimi nebyly žádné spory.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Rodina přijela za prací z jihovýchodní Evropy. Muž ale na Českou republiku nebude vzpomínat rád. "Jejich telefon je vypnutý. Každý den jim volám a telefon nefunguje." říká zoufalý otec.

Lidé naposledy viděli dvojici v hotelu v centru Chocně. Pak z něj odešly a slehla se po nich zem. Žena o sobě nedala vůbec vědět, možná je v nebezpečí, možná ji přestal bavit partnerský život a vzala sebou i dítě. Jenže podle muže ve vztahu žádné rozepře nebyly.

Policie obešla zdravotnická zařízení, navštívila jejich příbuzné, ale nikomu se dvojice neozvala. Není vyloučeno, že se mohly dostat od nesnází a někdo ženě mohl zkřížit cestu.

"Žena je hubené 155-165 cm vysoké postavy. Má rovné černé vlasy a hnědé oči. Dívka je též hubené postavy, je vysoká 130 centimetrů," popsala obě ženy Lenka Vilímková, mluvčí Policie ČR Ústí nad Orlicí.

Policie se je alespoň snaží najít na průmyslových kamerách, ale ty nedohlédnou všude. Jednou z posledních nadějí je Praha, kde fungují bulharské školy. Právě sem by matka mohla dceru zapsat. Ani tam ale nebylo pátrání úspěšné Pokud otec dvojici najde, na Česko chce úplně zapomenout. "Až se manželka s dcerou vrátí, tak pojedeme do Bulharska," je rozhodnutý otec.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Nenávist vůči Romům a muslimům v ČR roste, policie zaznamenala víc útoků…

21.04.2019 16:52 Aktualizováno Policie loni zaznamenala 36 trestných činů motivovaných nenávistí proti Romům, o devět více než v…

Tragický konec pátrání: Muž byl nalezen mrtvý u skály v Adršpachu

20.04.2019 14:34 Pohřešovaný muž z Mladých Buků na Trutnovsku, který byl nezvěstný od konce minulého týdne, byl v…

Muži podezřelí z únosu dívky (5) jsou ve vazbě. Holčičku vytrhli babičce z…

19.04.2019 21:53 Dva muže, které policie podezírá z úterního únosu pětileté dívky, poslal dnes Obvodní soud pro…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama