Tady skončil vrah Elišky z Teplic. Podívejte, jak bude žít

Boletice - Čtrnáctiletý Daniel, kterého policie zadržela jako podezřelého z vraždy o rok starší přítelkyně, skončil ve výchovném ústavu v Boleticích na Děčínsku. Umístěn bude na oddělení pro extrémní poruchy chování. Na svobodu se dostane s čistým trestním rejstříkem.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

371

Policie chlapce viní z toho, že zabil svou kamarádku Elišku. Tělo dívky našli v sobotu ráno v teplickém lesoparku. Případ policisté odložili kvůli nízkému věku pachatele - je mu 14 let a nemůže tak být trestaný.

Daniel byl prozatím umístěn do výchovného ústavu v Boleticích nad Labem na okraji Děčína, konkrétně na oddělení pro extrémní poruchy chování. Ve výchovném ústavu může chlapec strávit až 5 let a potom bude mít čistý trestní rejstřík.

Psali jsme:  

"Na tomhle oddělení bude do patnácti let, v tom výchovném ústavu následně do zletilosti, což je 18 let. Já můžu dát soudu návrh na prodloužení ústavní nebo ochranné výchovy o rok, čili do 19 let," vysvětlil ředitel ústavu Pavel Bártík.

Čím víc se veřejnost o Danielovi dozvídá, tím víc se ukazuje, jak moc byl smrtí posedlý. Měl psychické problémy a deprese a vyznával styl EMO. Tomu, že by mohl provést něco strašného, nasvědčovaly i texty písní, které nahrál na youtube.

Středisko výchovné péče poskytuje všestrannou preventivně výchovnou péči dětem a mladistvým s poruchami chování. Zaměřujeme se na diagnostiku a nápravu výchovných problémů a negativních projevů chování.

Témata: Vražda | Policie ČR
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama