Tady skončil vrah Elišky z Teplic. Podívejte, jak bude žít

Boletice - Čtrnáctiletý Daniel, kterého policie zadržela jako podezřelého z vraždy o rok starší přítelkyně, skončil ve výchovném ústavu v Boleticích na Děčínsku. Umístěn bude na oddělení pro extrémní poruchy chování. Na svobodu se dostane s čistým trestním rejstříkem.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

371
doporučujeme

Policie chlapce viní z toho, že zabil svou kamarádku Elišku. Tělo dívky našli v sobotu ráno v teplickém lesoparku. Případ policisté odložili kvůli nízkému věku pachatele - je mu 14 let a nemůže tak být trestaný.

Daniel byl prozatím umístěn do výchovného ústavu v Boleticích nad Labem na okraji Děčína, konkrétně na oddělení pro extrémní poruchy chování. Ve výchovném ústavu může chlapec strávit až 5 let a potom bude mít čistý trestní rejstřík.

Psali jsme:  

"Na tomhle oddělení bude do patnácti let, v tom výchovném ústavu následně do zletilosti, což je 18 let. Já můžu dát soudu návrh na prodloužení ústavní nebo ochranné výchovy o rok, čili do 19 let," vysvětlil ředitel ústavu Pavel Bártík.

Čím víc se veřejnost o Danielovi dozvídá, tím víc se ukazuje, jak moc byl smrtí posedlý. Měl psychické problémy a deprese a vyznával styl EMO. Tomu, že by mohl provést něco strašného, nasvědčovaly i texty písní, které nahrál na youtube.

Středisko výchovné péče poskytuje všestrannou preventivně výchovnou péči dětem a mladistvým s poruchami chování. Zaměřujeme se na diagnostiku a nápravu výchovných problémů a negativních projevů chování.

Loading...
Témata: Vražda | Policie ČR
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama