Muž skočil při útěku do řeky a uplaval, policie po něm pátrá

Sokolov - Sokolovští policisté stále pátrají po osmadvaceti letém muži, který přímo před nimi skočil před dvěma týdny do řeky. Marně ho hledali policejní potápěči, psi i hasiči. Po muži jako by se slehla zem.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Je to už čtrnáct dní, co policejní hlídka chtěla zastavit a zkontrolovat osobní vozidlo u sokolovského autobusového nádraží. Řidič , který se údajně vyhýbá vězení, policistům ale nezastavil a naopak šlápl na plyn a začal ujíždět.

Strážníci zapnuli výstražné zařízení s nápisem stop, ale ani to ho nezastavilo. Zahnul k parkovišti na nábřeží , kde vylezl z auta, začal utíkat a skočil do řeky, kterou následně přeplaval na druhý břeh. Vylezl na břeh, pak běžel několik metrů po cyklostezce, tam si ale všimnul dalších policistů, zalekl se a skočil zpátky do řeky.

"Celou řeku vlastně zpátky chtěl přeplavat, ale protože tady viděl také policisty, tak si to znovu rozmyslel, a zase plaval na druhou stranu," uvedla pro TV Nova policejní mluvčí Kateřina Böhmová. muž se policistům ztratil z dohledu někde pod mostem.To ho viděli naposledy. Hledaly ho desítky policistů i hasičů, ale bez výsledku.

Podle jeho spolujezdce se hledaný jmenuje Michal Nagy. Ten měl nastoupit do vězení za neplacení alimentů. Tak se ale bál, že neváhal riskovat život. Řeka je v některých místech hluboká i víc než dva metry.

Podle policie je možné, že se muž utopil, stále ale existuje možnost, že se někde ukrývá, proto policie žádá občany, pokud mají informaci o osmadvacetiletém muži, který měl řídit auto, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Skupina dětí napadla v Přerově chlapce (10), mlátila ho pěstmi. Policie…

20.08.2019 12:17 Přerovští policisté pátrají po větší skupince dětí, která se podílela či přihlížela bezdůvodnému…

Muž v opilosti bodl svého kamaráda, nepamatují si proč

20.08.2019 12:02 Jednasedmdesátiletý muž oznámil v noci ze soboty na neděli na linku tísňového volání záchranářů, že…

Obří podvod se vstupenkami: Muž vylákal z lidí desítky tisíc korun

20.08.2019 10:04 Podvodník vylákal z lidí desítky tisíc korun za vstupenky na koncerty, hudební festivaly či další…

V Praze se rvali fanoušci Sparty a Baníku, sedm osob podezřelých z…

19.08.2019 10:59 Kvůli výtržnostem po nedělním ligovém utkání fotbalistů Sparty Praha s Baníkem Ostrava je sedm…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama