Muž skočil při útěku do řeky a uplaval, policie po něm pátrá

Sokolov - Sokolovští policisté stále pátrají po osmadvaceti letém muži, který přímo před nimi skočil před dvěma týdny do řeky. Marně ho hledali policejní potápěči, psi i hasiči. Po muži jako by se slehla zem.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Je to už čtrnáct dní, co policejní hlídka chtěla zastavit a zkontrolovat osobní vozidlo u sokolovského autobusového nádraží. Řidič , který se údajně vyhýbá vězení, policistům ale nezastavil a naopak šlápl na plyn a začal ujíždět.

Strážníci zapnuli výstražné zařízení s nápisem stop, ale ani to ho nezastavilo. Zahnul k parkovišti na nábřeží , kde vylezl z auta, začal utíkat a skočil do řeky, kterou následně přeplaval na druhý břeh. Vylezl na břeh, pak běžel několik metrů po cyklostezce, tam si ale všimnul dalších policistů, zalekl se a skočil zpátky do řeky.

"Celou řeku vlastně zpátky chtěl přeplavat, ale protože tady viděl také policisty, tak si to znovu rozmyslel, a zase plaval na druhou stranu," uvedla pro TV Nova policejní mluvčí Kateřina Böhmová. muž se policistům ztratil z dohledu někde pod mostem.To ho viděli naposledy. Hledaly ho desítky policistů i hasičů, ale bez výsledku.

Podle jeho spolujezdce se hledaný jmenuje Michal Nagy. Ten měl nastoupit do vězení za neplacení alimentů. Tak se ale bál, že neváhal riskovat život. Řeka je v některých místech hluboká i víc než dva metry.

Podle policie je možné, že se muž utopil, stále ale existuje možnost, že se někde ukrývá, proto policie žádá občany, pokud mají informaci o osmadvacetiletém muži, který měl řídit auto, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vražda na benzínce v Nelahozevsi: Policie má novou stopu, žádá veřejnost o…

11.12.2018 17:08 Policie hledá v souvislosti s vraždou na čerpací stanici v Nelahozevsi batoh značky Dakine červené…

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama