Policejní pátrání: Utekl strážníkům do řeky, teď je možná mrtvý

Sokolov - Sokolovští policisté stále pátrají po osmadvacetiletém muži, který přímo před jejich zraky před dvěma týdny skočil do řeky. Zatím marně ho hledají policejní potápěči, psi i hasiči.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Je to už dva týdny, co policejní hlídka chtěla zastavit a zkontrolovat osobní vozidlo u sokolovského autobusového nádraží. Řidič - muž, který se údajně vyhýbá vězení - policistům ale nezastavil. Naopak šlápl na plyn a začal ujíždět. Nakonec zamířil k parkovišti na nábřeží.

Muž k řece přijížděl po panelové cestě, náhle zastavil, vylezl z auta, začal utíkat a skočil do řeky. "Tu následně přeplaval na druhý břeh," doplnila policejní mluvčí Kateřina Böhmová. Muž vylezl na břeh, pak běžel několik metrů po cyklostezce, tam si ale všimnul dalších policistů, zalekl se a skočil zpátky do řeky.

"Chtěl zpátky přeplavat celou řeku, ale protože tady viděl také policisty, tak si to znovu rozmyslel a zase plaval na druhou stranu," řekla Böhmová. Muž se policistům ztratil z dohledu pod mostem přes řeku. To ho viděli naposledy. Hledaly ho desítky policistů i hasičů, ale bez výsledku.

Podle spolujezdce z vozu se hledaný jmenuje Michal Nagy. Ten měl nastoupit do vězení za neplacení alimentů. Tak se ale bál, že neváhal riskovat život. Řeka je v některých místech hluboká i víc než dva metry. "Pátráme po osmadvacetiletém muži, který by mohl být údajným řidičem vozidla. Vpřípadě jakýchkoli informací o něm, volejte na bezplatnou telefonní linku 158," uvedla Zuzana Týřová z tiskového odboru policie.

Ve hře je podle policie i možnost, že se muž utopil. Stále ale existuje možnost, že se někde ukrývá.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama