Policejní pátrání: Utekl strážníkům do řeky, teď je možná mrtvý

Sokolov - Sokolovští policisté stále pátrají po osmadvacetiletém muži, který přímo před jejich zraky před dvěma týdny skočil do řeky. Zatím marně ho hledají policejní potápěči, psi i hasiči.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Je to už dva týdny, co policejní hlídka chtěla zastavit a zkontrolovat osobní vozidlo u sokolovského autobusového nádraží. Řidič - muž, který se údajně vyhýbá vězení - policistům ale nezastavil. Naopak šlápl na plyn a začal ujíždět. Nakonec zamířil k parkovišti na nábřeží.

Muž k řece přijížděl po panelové cestě, náhle zastavil, vylezl z auta, začal utíkat a skočil do řeky. "Tu následně přeplaval na druhý břeh," doplnila policejní mluvčí Kateřina Böhmová. Muž vylezl na břeh, pak běžel několik metrů po cyklostezce, tam si ale všimnul dalších policistů, zalekl se a skočil zpátky do řeky.

"Chtěl zpátky přeplavat celou řeku, ale protože tady viděl také policisty, tak si to znovu rozmyslel a zase plaval na druhou stranu," řekla Böhmová. Muž se policistům ztratil z dohledu pod mostem přes řeku. To ho viděli naposledy. Hledaly ho desítky policistů i hasičů, ale bez výsledku.

Podle spolujezdce z vozu se hledaný jmenuje Michal Nagy. Ten měl nastoupit do vězení za neplacení alimentů. Tak se ale bál, že neváhal riskovat život. Řeka je v některých místech hluboká i víc než dva metry. "Pátráme po osmadvacetiletém muži, který by mohl být údajným řidičem vozidla. Vpřípadě jakýchkoli informací o něm, volejte na bezplatnou telefonní linku 158," uvedla Zuzana Týřová z tiskového odboru policie.

Ve hře je podle policie i možnost, že se muž utopil. Stále ale existuje možnost, že se někde ukrývá.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Nenávist vůči Romům a muslimům v ČR roste, policie zaznamenala víc útoků…

21.04.2019 16:52 Aktualizováno Policie loni zaznamenala 36 trestných činů motivovaných nenávistí proti Romům, o devět více než v…

Tragický konec pátrání: Muž byl nalezen mrtvý u skály v Adršpachu

20.04.2019 14:34 Pohřešovaný muž z Mladých Buků na Trutnovsku, který byl nezvěstný od konce minulého týdne, byl v…

Muži podezřelí z únosu dívky (5) jsou ve vazbě. Holčičku vytrhli babičce z…

19.04.2019 21:53 Dva muže, které policie podezírá z úterního únosu pětileté dívky, poslal dnes Obvodní soud pro…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama