Zastali se barmanky a skončili v nemocnici. Video brutální bitky

Bratislava - Na návštěvu restaurace v Žiaru nad Hronom jen tak nezapomenou dva mladíci, kteří se tady zastali číšnice. Trojice agresivních mužů je zbila tak, že skončili v nemocnici. Záběry z bezpečnostní kamery se rozhodl majitel zveřejnit.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Násilí
doporučujeme

Brutální bitka se odehrála v úterý večer v jednom z žiarských podniků. Majitelé dlouhou dobu zvažovali, jestli vůbec celý incident vytáhnou na veřejnost, nakonec to ale udělali. Podle nich totiž nešlo o obyčejnou hospodskou bitku a chtěli upozornit obyvatele na to, jací lidé ve městě žijí. O incidentu píše web tvnoviny.sk.

Všechno odstartovalo, když jeden z agresivních zákazníků začal sprostě nadávat barmance. Té se zastali její dva kamarádi, kteří do hospůdky pravidelně chodili. "Následně statný agresor vyvolal bitku, ke které se přidali i jeho dva kumpáni. Oba naši kamarádi bohužel skončili v nemocnici. Násilníky policie vypátrala a předvedla k výslechu," napsal majitel pivnice Žiarčanka na Facebook.

Zdroj: YouTube

Podle majitele přišli agresoři do restaurace s jediným úmyslem - někoho vyprokovat a zbít. "Kde to jsme, kopat do hlavy kluka, který se už ani nemůže bránit!" rozčiloval se majitel a dodal, že agresivní chování v žiarských podnicích je třeba zastavit.

Oběťmi byli mladíci ve věku 23 a 30 let. Mladší utržil rány pěstí do obličeje a jiných částí těla, starší kopanec do hlavy a další údery. Jeden se bude léčit minimálně sedm a druhý dvacet dní. Restaurace vyzvala obyvatele města, aby se snažili agresorům z videa vyhýbat. "Zítra jejich fotky zavěsíme na pivnici a vyměníme za zákaz vodit psy do krčmy," zakončil příspěvek majitel.

Loading...
Témata: krimi | Slovensko | Násilí
Vstupte do diskuze (8)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Čeští policisté pomohli Němcům objasnit téměř čtvrtstoletí starou vraždu

16.10.2019 20:37 Policisté dopadli v Praze muže, který je podezřelý z 24 let staré dvojnásobné vraždy v německém…

Přepadení pošty v děčínské čtvrti Boletice: Policie má trojici pachatelů

16.10.2019 17:31 Policisté dopadli trojici, která je podle nich za pondělním přepadením pošty v Děčíně. Dva muži a…

Policie vyšetřuje vraždu v Mostě, ze zločinu byl obviněn cizinec

16.10.2019 17:19 Aktualizováno Kriminalisté dnes odpoledne obvinili muže ve středním věku z vraždy v Mostě. Obětí se stal…

Maskovaný muž přepadl poštu v Děčíně, policie vyslýchá svědky

15.10.2019 16:21 Aktualizováno Maskovaný muž přepadl v pondělí krátce před 17:30 poštu v Děčíně - Boleticích ve Studniční ulici.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama