Zastali se barmanky a skončili v nemocnici. Video brutální bitky

Bratislava - Na návštěvu restaurace v Žiaru nad Hronom jen tak nezapomenou dva mladíci, kteří se tady zastali číšnice. Trojice agresivních mužů je zbila tak, že skončili v nemocnici. Záběry z bezpečnostní kamery se rozhodl majitel zveřejnit.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Násilí

Brutální bitka se odehrála v úterý večer v jednom z žiarských podniků. Majitelé dlouhou dobu zvažovali, jestli vůbec celý incident vytáhnou na veřejnost, nakonec to ale udělali. Podle nich totiž nešlo o obyčejnou hospodskou bitku a chtěli upozornit obyvatele na to, jací lidé ve městě žijí. O incidentu píše web tvnoviny.sk.

Všechno odstartovalo, když jeden z agresivních zákazníků začal sprostě nadávat barmance. Té se zastali její dva kamarádi, kteří do hospůdky pravidelně chodili. "Následně statný agresor vyvolal bitku, ke které se přidali i jeho dva kumpáni. Oba naši kamarádi bohužel skončili v nemocnici. Násilníky policie vypátrala a předvedla k výslechu," napsal majitel pivnice Žiarčanka na Facebook.

Zdroj: YouTube

Podle majitele přišli agresoři do restaurace s jediným úmyslem - někoho vyprokovat a zbít. "Kde to jsme, kopat do hlavy kluka, který se už ani nemůže bránit!" rozčiloval se majitel a dodal, že agresivní chování v žiarských podnicích je třeba zastavit.

Oběťmi byli mladíci ve věku 23 a 30 let. Mladší utržil rány pěstí do obličeje a jiných částí těla, starší kopanec do hlavy a další údery. Jeden se bude léčit minimálně sedm a druhý dvacet dní. Restaurace vyzvala obyvatele města, aby se snažili agresorům z videa vyhýbat. "Zítra jejich fotky zavěsíme na pivnici a vyměníme za zákaz vodit psy do krčmy," zakončil příspěvek majitel.

Témata: krimi | Slovensko | Násilí
Vstupte do diskuze (8)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Gang cizinců znásilnil v Praze turistku, soud vynesl tresty

18.01.2019 15:23 Za znásilnění turistky v hotelu v pražské Náprstkově ulici potrestal Obvodní soud pro Prahu 1…

Nepovolený náklad. Migranti vyskákali u Prahy za jízdy na dálnici

18.01.2019 14:49 Aktualizováno Do Německa proudí přes Českou republiku stále více migrantů, k našim sousedům měla pravděpodobně…

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama