Muž s holou zadnicí "zahnízdil" na sekvoji! Na policisty házel šišky

Seattle - Policisté ze Seattlu se celých 24 hodin snažili sundat z 25 metrů vysokého stromu muže, který ohrožoval nejen sebe, ale i chodce a řidiče. Muž jim zásah komplikoval, jak jen mohl. Po vyšetřovatelích házel šišky, ukazoval na ně holou zadnici a dokonce vyhrožoval, že má nůž.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Policie USA

Velmi neobvyklá podívaná se nabídla v úterý ráno obyvatelům amerického Seattlu, kteří měli cestu do centra. Na 25 metrů vysoké sekvoji se tu totiž "uhnízdil" muž, který na kolemjdoucí křičel a házel po nich šišky (foto zde), informuje NY Times.

Vybavený svačinou a teplým oblečením na stromě strávil celých 24 hodin, než se ho policistům konečně podařilo sundat. "Držíme se jeho plánu - nebudeme tlačit na někoho, kdo je na vrcholku vysokého stromu. Takový nátlak by mohl být nebezpečný," uvedl včera krátce po příjezdu na místo policejní mluvčí Patrick Michaud.

Policisté a hasiči museli kvůli velmi rozrušenému muži dokonce v poledne uzavřít celou ulici Stewart Street a Third Avenue. Věřili, že muž představuje pro své okolí velké nebezpečí. Muž navíc tvrdil, že má u sebe nůž.

Zanedlouho se vedle muže objevil žebřík s vyjednavačem, který se ho snažil přesvědčit, aby slezl dolů. Vyjednávání nezabralo, muž ztropil obrovskou scénu a na zachránce hodil jablko, které si s sebou přinesl. Dolů pak začal házet na lidi větve.

"Byl na stromě několik hodin, nadával lidem a házel šišky," popisuje incident jeden ze svědků. Nakonec se začal svlékat a vyjednavače obdařil pohledem na holou zadnici.

"Více se soustředíme na to, jak ho bezpečně dostat dolů. Pokud bude potřebovat nějakou další psychologickou pomoc, zajistíme ji. To je teď přednostně naše starost," vysvětloval dále mluvčí. Nakonec se muže přece jen podařilo dostat dolů a doprava mohla být obnovena. Proč muž na strom vylezl, zatím není jasné.

Témata: Policie USA
Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama