Strážnice pronásledovala manžela své milenky. Hrozí jí pět let vězení

Česká Lípa - Okresní soud v České Lípě svým rozsudkem uzavře skandál na místní Městské policii. Dnes už bývalá strážnice Radka Panošková je obžalovaná ze stalkingu a zneužití pravomocí veřejného činitele. Podle obžaloby totiž několik měsíců pronásledovala manžela jiné strážnice, se kterou měla milenecký poměr.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Lesbický vztah mezi strážnicemi začal na policejním plese v roce 2013. Panoškové ale nestačilo, že vztah rodiny s malým dítětem rozvrátila. Nakonec se ke své partnerce nastěhovala a jejího manžela vyhodila z jeho bytu. Pak mu Panošková poslala na 50 útočných a ponižujících sms zpráv. A to takových, že se muž zhroutil a skončil nakonec v péči psychiatrů.

"Jak se ti usíná když víš, že si to tvoje bejvalka užívá s mladou svalnatou sportovkyní?" stálo třeba v jedné z textových zpráv. "Bylo to poměrně značné množství SMS zpráv velice nevhodného charakteru," uvedl soudce Okresního soudu v České Lípě Milan Vencl.

"Nejvíc se mě dotklo, když mi napsala, že moje máma byla obecní kur*a," uvedl Jindřich Dřízhal, oběť stalkingu.

Panošková je však kromě stalkingu obžalovaná ještě ze zneužití pravomoci veřejného činitele. Zřejmě, aby se ukázala mezi převážně mužskými kolegy na pracovišti, začala vypisovat pokuty i lidem, kteří v České Lípě nikdy nebyli.

Jejich seznam si přivezla z Prahy, kde předtím sloužila také na městské policii. Za to jí hrozí až 5ti leté vězení. Ženu se silným egem dnes musel soudce v jednací síni už 3x napomínat. Předvolané svědky totiž místo kladení otázek rovnou obviňovala. Vyhlášení rozsudku se očekává.

Témata: krimi | stalking | Policie ČR
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama