Pátrání: Dívka (17) vyrazila na diskotéku, slehla se po ní zem

Telč - Od neděle pátrají policisté po sedmnáctileté Andree Tománkové. Sedmnáctiletá dívka z Jihlavska si v sobotu vyrazila na diskotéku v obci Mrákotín nedaleko Telče. Z klubu ji svědci vycházet viděli, ale domů se Andrea už nevrátila.

Ilustrační foto
doporučujeme

"Naposledy byla viděna, když vyšla ven z budovy zábavního podniku přibližně v době mezi půl jedenáctou a jedenáctou hodinou večer, zpátky se poté nevrátila," uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že dívka s rodinou a přáteli už nenavázala žádný kontakt.

"Když se zpátky do místa bydliště nevrátila, pátrali po ní blízcí příbuzní sami, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii," dodala mluvčí.

Po dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Její popis předali všem hlídkám. Prověřili také nemocnice v okolí, ale žádná pohřešovanou Andreu nepřijala. Dívku neviděli ani její přátelé a další příbuzní. Žádné vodítko nepřineslo ani ohledání okolí diskotéky v Mrákotíně.

Andrea měří 163 centimetrů a je štíhlé postavy. Má zelené oči a rovné středně dlouhé vlasy střižené na mikádo, které má obarvené na hnědočervenou barvu. Naposledy na sobě měla černé legíny, bílé tílko a černé triko s bílým nápisem, botasky a šusťákovou bundu černé barvy. Na krku měla silný řetízek ze žlutého kovu. Na pravé paži má mateřské znaménko ve tvaru devítky.

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," vyzvala veřejnost mluvčí Kroutilová.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vandalové poničili výstavu o Miladě Horákové. Zcela nepochopitelné,…

10.08.2020 11:07 V noci na dnešek někdo poničil panely z výstavy připomínající vraždu Milady Horákové a procesy 50.…

Policisté hlídající GP Brno našli kradená elektrokola za 140 tisíc

09.08.2020 10:49 Policisté dohlížející v Brně na motocyklovou Grand Prix odhalili na dálnici D1 posádku vozu s…

V Česku loni přibylo trestně stíhaných cizinců, vyplývá ze zprávy o migraci

08.08.2020 10:34 V Česku loni přibylo trestně stíhaných cizinců, meziročně se jejich počet zvýšil o 3,9 procenta na…

Policie stíhá sedm lidí kvůli prodeji drog na Kladensku

06.08.2020 18:24 Policisté obvinili sedm lidí z prodeje pervitinu a kokainu na Kladensku, hrozí jim až desetileté…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama