Uzavřené město a kontroly aut: Zločinec v Zábřehu vyvolal paniku

Zábřeh na Moravě - Policisté v Zábřehu na Moravě dnes zasahovali proti zločinci, který nenastoupil k výkonu trestu. Na místě, kde se měl muž vyskytovat, ho ale policisté nenašli. Uzavřeli proto cesty do města a kontrolovali všechna auta.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Policie ČR

"Kolegové ze Zábřeha během dneška zasahovali v bytě muže, který nenastoupil k výkonu trestu. Krajský soud na něj vydal zatykač," uvedla pro TN.cz šumperská policejní mluvčí Marie Šafářová.

Operační důstojník později upřesnil, že šlo o muže, který si měl ve vězení odsedět trest za hospodářskou trestnou činnost. K výkonu trestu ale nenastoupil a policisté si pro něj chtěli dojet sami. Na místě, kde se podle jejich informací měl zdržovat, ale nikoho nenašli.

Mezi lidmi v Zábřehu mezitím vypukla panika. "Na místě zasahovalo asi osm policejních vozů," zavolal do redakce TN.cz během dopoledne jeden z čtenářů. "Mého muže zastavili policisté a prohledávali ho. Prý jim během nepodařeného zásahu utekl nebezpečný zločinec, který je dokonce ozbrojený pistolí s tlumičem," odkazovala se na regionální web Šumperský rej další volající.

"Byli jsme 2x autem v Zábřeze a pokaždé při cestě ze Zábřeha nás stavěli policisté a koukali do auta," přidala se na Facebooku Lucie.

Podle Šumperského reje utekl při zásahu v bytě nebezpečný zločinec. "To znamená, že nám v ulicích běhá kriminálník, který je ozbrojený pistolí s tlumičem, který ví, že po něm jde policie, je závislý na tvrdých drogách a již dvakrát se pokusil vraždit. Dávejte pozor!" varoval na svém Facebooku.

Policisté během odpoledne uzavřeli komunikace vedoucí z města a každé odjíždějící auto kontrolovali. "Zásah už je u konce a žádné další kontroli neplánujeme," řekla televizi Nova kolem 16 hodiny operační důstojník. Zda se jim kriminálníka podařilo chytit, ale nepotvrdil.

Témata: krimi
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Teplicích vraždil cizinec? Policie zadržela podezřelého, dopadla i…

19.12.2018 10:28 Ústečtí krajští kriminalisté zadrželi člověka podezřelého z vraždy mladé ženy, jejíž tělo bylo…

Rychlá a připravená akce. Policie zveřejnila video z přepadení v teplickém…

18.12.2018 10:25 Policie již včera večer zveřejnila video z přepadeného klenotnictví v Teplicích. Za vyloupením…

Cizinec loupil ve Velkém Meziříčí, na prodavačku tasil vystřelovací nůž

18.12.2018 08:54 Soud poslal do vazby dvaačtyřicetiletého Rumuna, který podle policie v srpnu loupil ve Velkém…

Další přepadená benzínka. Na Chrudimsku útočil ozbrojený lupič

17.12.2018 12:55 Včera v pozdních večerních hodinách informovala Policie ČR na svém Twitteru o přepadení čerpací…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama