Lidská bestie: Rodina truchlila, žena servala z nebožky šperky

Londýn - Protože své zesnulé příbuzné (†88) chtěla rodina dopřát důstojné poslední rozloučení, sezvala domů všechny známé a dala jim možnost dát nebožce poslední sbohem. Této příležitosti ale dost nevybíravým způsobem využila jedna z návštěvnic domu, která přístupu k rakvi využila k tomu, aby zesnulé ženě sebrala snubní prsten.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Doufali, že na záznamu z kamery spatří dojemná rozloučení s jejich zesnulou příbuznou. Video, které však uviděli, pozůstalým vyrazilo dech. Záznam totiž odhalil sprostou krádež, které se dopustila jedna z návštěvnic domu, informuje britský Daily Mirror.

Zlodějka nejprve vypadala, že se chce s ženou rozloučit. Sklonila se nad rakev a chytla nebožku za ruku. Pak však začala s rukou ženy podivně kroutit. A o něco později se také ukázalo, proč. Zdánlivě truchlící ženu totiž zaujal prsten nebožky a rozhodla se, že si přesně takový opatří. Ještě chvíli lomcovala rukou mrtvé ženy, a pak se i s ukořistěným úlovkem vypařila.

"Jako by mi vrazila kudlu do zad," popsala dcera zesnulé Lois Hicksové. "Nemůžu uvěřit tomu, že by se někdo k něčemu takovému dokázal snížit," dodala. Právě dcera Vel video zveřejnila na internetu v naději, že někdo ženu z nahrávky pozná.

Kamera zlodějku sice zachytila, jak vychází ven i jak nasedá do auta. Přesto se ji stále nepodařilo dopadnout. Případem se nyní zabývají i policisté.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama