Lidská bestie: Rodina truchlila, žena servala z nebožky šperky

Londýn - Protože své zesnulé příbuzné (†88) chtěla rodina dopřát důstojné poslední rozloučení, sezvala domů všechny známé a dala jim možnost dát nebožce poslední sbohem. Této příležitosti ale dost nevybíravým způsobem využila jedna z návštěvnic domu, která přístupu k rakvi využila k tomu, aby zesnulé ženě sebrala snubní prsten.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Doufali, že na záznamu z kamery spatří dojemná rozloučení s jejich zesnulou příbuznou. Video, které však uviděli, pozůstalým vyrazilo dech. Záznam totiž odhalil sprostou krádež, které se dopustila jedna z návštěvnic domu, informuje britský Daily Mirror.

Zlodějka nejprve vypadala, že se chce s ženou rozloučit. Sklonila se nad rakev a chytla nebožku za ruku. Pak však začala s rukou ženy podivně kroutit. A o něco později se také ukázalo, proč. Zdánlivě truchlící ženu totiž zaujal prsten nebožky a rozhodla se, že si přesně takový opatří. Ještě chvíli lomcovala rukou mrtvé ženy, a pak se i s ukořistěným úlovkem vypařila.

"Jako by mi vrazila kudlu do zad," popsala dcera zesnulé Lois Hicksové. "Nemůžu uvěřit tomu, že by se někdo k něčemu takovému dokázal snížit," dodala. Právě dcera Vel video zveřejnila na internetu v naději, že někdo ženu z nahrávky pozná.

Kamera zlodějku sice zachytila, jak vychází ven i jak nasedá do auta. Přesto se ji stále nepodařilo dopadnout. Případem se nyní zabývají i policisté.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama