Brutální rvačka ve Stříbře byl dohodnutý souboj. Skončil v krvi

Stříbro - Brutální útok před diskotékou ve Stříbře byl podle jednoho z aktérů předem domluvená rvačka. Televizi Nova to dnes řekl sám útočník. Muži mezi sebou měli prý dlouholetý spor a jednalo se o vyřizování účtů.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

371

Videonahrávku, na které mladík cizinci dupe na hlavu, má policie. Nikdo ale zatím nebyl obviněný. Z toho, co je na záznamu, tuhne krev. Mladík muži přetáhne tričko přes hlavu, a pak ho vší silou hodí na zem. To mu ale zřejmě nestačí, a tak bezvládnému muži mu dupne na hlavu. "Ten napadený se vlastně neměl šanci ani bránit," popsala svědkyně Martina Tuková.

Mladíci se poprali přímo před diskotékou na náměstí ve Stříbře. Už vevnitř se domluvili, že si účty půjdou vyřídit ven. "Já jsem za nim přišel v klubu a řekl jsem mu, vzpomínáš si na mě? A on jo. Dáme si to jako chlap s chlapem? A on jo, jdem. Jenom ty a já a šli jsme," popsal začátek rvačky její vítěz Radek Novák.

Mladíci mezi sebou mají údajně několikaleté spory a rvačka byla prý pouze jejich vyvrcholením. "Vyšli jsme ven a jelikož vím, že prostě on to taky umí, protože jsem od něj dostal do držky já - to bohužel nikdo nenatočil - tak jsem začal první..." svěřil se Novák.

Verzi o jedné předchozí rvačce potvrzuje i Pavel Prchal, provozovatel diskotéky. "Karta se vlastně teď obrátila, protože poprvé ten Polák napadl toho člověka. Ale vyvrcholilo to tak, jak to vyvrcholilo - oko za oko, podle nich," tvrdí majitel diskotéky.

Zpětně je to líto i muži, který cizince brutálně zbil. "Omlouval jsem se mu. Napsal jsem mu omluvnej dopis, že mě to fakt strašně mrzí, že doufám, že je v pořádku. On mi napsal, že je v pohodě, že to nemám dál řešit," tvrdí Radek Novák.

Cizince už z nemocnice pustili domů, podle jeho setry je v pořádku. Policisté rvačku zatím kvalifikovali jako přečin výtržnictví a ublížení na zdraví. Za to hrozí pachateli až tři roky za mřížemi. Policisté ale vyšetřují i ty, kteří bitce přihlíželi a nezavolali policii.

Témata: Policie ČR
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama