Záhadná smrt ve Skalici: Ve sběrně našli mrtvou ženu (†48)

Skalice - V areálu sběrných surovin v České Skalici bylo dnes ráno objeveno tělo mrtvé ženy. Její zranění jsou tak nejednoznačná, že kriminalisté nedokážou s jistotou říct, jestli se jedná o násilný trestný čin, nebo nešťastnou náhodu. Doufají, že okolnosti smrti proto objasní pitva, popřípadě svědci.

Přidejte svůj názor

Místo tragédie v obci Vilémov na Vysočině, kde most zabil čtyři dělníky.
doporučujeme

Dnes se lidé výkupu palet a železa v českoskalické ulici U Nádraží nedočkají. Na místě najdete i vysvětlující nápisy - "Dnes z provozních důvodů zavřeno". Očíslované značky kriminalistů rozmístěné u vstupní brány jasně naznačují, že se tu muselo stát něco strašného.

Podle informací TV Nova byla v areálu firmy v půl sedmé ráno nalezena mrtvá žena. Ačkoli svědek okamžitě přivolal záchranáře, osmačtyřicetiletou ženu už se vzkřísit nepodařilo. Podle všeho se jedná o násilný trestný čin, policisté však zatím nedokážou vyloučit ani nešťastný pád z výšky.

Bližší okolnosti této záhadné smrti snad objasní zřejmě až přikázaná soudní pitva. Zatím policisté vyslýchají svědky. Toho nejdůležitějšího, který by mohl vnést do případu více světla, policisté hledali asi dvě hodiny. Nakonec ho našli v Jaroměři.

Policisté nebudou mít vůbec snadnou práci. Jak naznačují očíslované kriminalistické značky rozmístěné všude po areálu, podezřelých stop je na místě mnoho. Důležitý může být každý nedopalek od cigarety nebo třeba žvýkačka.

Loading...
Témata: Policie ČR
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Mostě vraždil cizinec, tvrdí policie. Soud ho poslal do vazby

17.10.2019 18:03 Policie obvinila z pondělní vraždy v Mostě spolubydlícího oběti. Soud ho dnes poslal do vazby.

Čeští policisté pomohli Němcům objasnit téměř čtvrtstoletí starou vraždu

16.10.2019 20:37 Policisté dopadli v Praze muže, který je podezřelý z 24 let staré dvojnásobné vraždy v německém…

Přepadení pošty v děčínské čtvrti Boletice: Policie má trojici pachatelů

16.10.2019 17:31 Policisté dopadli trojici, která je podle nich za pondělním přepadením pošty v Děčíně. Dva muži a…

Policie vyšetřuje vraždu v Mostě, ze zločinu byl obviněn cizinec

16.10.2019 17:19 Aktualizováno Kriminalisté dnes odpoledne obvinili muže ve středním věku z vraždy v Mostě. Obětí se stal…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama