Pátrání: Mladík (21) odešel z domu. Napsal vzkaz, že se zabije

Cheb - Chebští policisté intenzivně pátrají po 21letém mladíkovi z Aše. Podle jeho příbuzných je totiž možné, že mladík chce spáchat sebevraždu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

V terénu hlavně v lesích v okolí Aše se pohybuje na pět desítek policistů, hasičů a dobrovolníků. Jde jim o jediné - zabránit tomu, aby si mladík sáhl na život. Naposledy spatřila Roberta Walchetsedera jeho matka v pondělí večer. Zpočátku jeho zmizení nikoho výrazně neznepokojilo. Je to totiž vášnivý fotograf a rád chodí sám do přírody. Situace se ale zdramatizovala.

"Včera v odpoledních hodinách zaslal své sestře prostřednitvím sociálních sítí dopis na rozloučenou. A od té doby se neozval, ani o sobě nedal vědět. Pohřešovaný je asi 170 centimetrů vysoké hubené postavy," řekla mluvčí karlovarské policie Zuzana Týřová.

Policisté zároveň kontaktují jeho kamarády. Snaží se od nich zjistit místa, na kterých se nejčastěji zdržoval. Do pátrací akce byli zapojeni psovodi a také vrtulník.

Muž nebere žádné drogy, léky. Není ani psychicky nemocný. Jediné co by mohlo souviset s jeho úmyslem něco si udělat, je to, že má problémy se zaměstnáním.

Na pravé lícní kosti má jizvu o délce zhruba dvou centimetrů a na vnitřní straně levé ruky tetování s nápisem AC/DC. Domluví se anglicky a německy. Policisté nemohou vyloučit možnost, že se pohybuje za hranicemi v okolí Selbu. To chtějí ve spolupráci s německými kolegy také prověřit.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama