Matka zavraždila své děti: "Když je nemohu mít já, tak ani on!"

Heckmondike - Dnes začal soud se ženou, která ubodala své dvě dcery, méně než 24 hodin od nastěhování do ženského domu. Po zabití řekla zaměstnanci ubytovny: "Když je nemohu mít já, tak ani on."

Přidejte svůj názor

Zbraně
doporučujeme

Samira Lupidi (24), z britského města Heckmondike, je obviněna z vraždy svých dvou dcer. Obviněná vraždu Evelyn (3) a její roční sestry Jasmine přiznává, soud se zabývá jejím psychickým stavem v době vraždy. Žena u soudu plakala a projevila lítost nad svým činem, musela dokonce opustit soudní místnost, protože nezvládla poslouchat detaily vraždy.

Samira Lupidi se seznámila s otcem svých dcer prostřednictvím internetu, když byl na návštěvě v Itálii. Po narození Evelyn, která trpěla autismem, se pár v roce 2012 přestěhoval do Yorkshiru, kde se o dva roky později narodila Jasmine.

Obviněná tvrdí, že ji její přítel Carl Weaver (31) psychicky týral, dával jí jen velmi málo peněz a zakázal jí kontakt s rodinou v Itálii. Lupidi se bála, že ji chce Weaver ublížit. Několik dní před vraždou zaslechla, jak se přítel baví s jeho bratrem, který řekl, že se jí chce zbavit.

"Dětem neustále opakoval, že by jim bylo bez mámy lépe." V listopadu minulého roku nahlásila na policii, že ji napadl přítel. Na základě obvinění ukryla policie Lupidi i s dcerami do ženského domu, kde další den Lupidi dcery ubodala v postýlce. Obviněná věřila, že ji Weaver zabije hned, až ji najde.

Očitý svědek tvrdí, že Lupidi po vraždě vyběhla z pokoje a do telefonu opakovaně křičela, že dcery zabila. "Měla ruce celé od krve," uvedla očitá svědkyně, pokojská Farqanza Kauser, které vešla do pokoje a našla holčičky v postýlce s devíti ranami v hrudníku. Obžalovaná si chtěla před zatčením sáhnout na život. "Vím, co jsem provedla. Můj život už nic neznamená."

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Trojici z Jihlavy hrozí roky vězení, psa použili jako zbraň

18.07.2019 11:17 Jihlavská policie obvinila mladíka a dvě dívky, kteří použili psa jako zbraň. Poštvali ho na…

Muži dle policie napadli učitele, synovi jednoho z nich hrozila pětka na…

18.07.2019 10:51 Policie obvinila dva muže z napadení učitele jedné ze středních škol na Královéhradecku. Pedagoga…

Neznámý pachatel nastražil na koleje v Poříčí past, policie po něm pátrá

18.07.2019 09:48 Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v úterý nastražil dřevěný kolík a hromádky kamení na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama