Prodavačku málem zabil pro peníze. Hrozí mu doživotí

Pardubice - Ve vazbě skončil 27letý muž, který měl ve středu v pardubickém krejčovství pobodat nožem 55letou prodavačku. Žena přežila jen zázrakem.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

"Tak co nám nesete?" oslovila prodavačka v krejčovství mladého muže, který vešel do prodejny. "Tohle," odpověděl muž a ženu bodl nožem do krku. Pokus o vraždu, který jen s velkým štěstím neskončil smrtí 55leté ženy, vyšetřuje policie.

Pachatel je obviněný z loupežné vraždy. Před vstupem do soudní síně skoro spal, přesto ho hlídali policisté se samopaly. Pachatel umí být údajně velmi brutální.

U výslechu se k napadení přiznal a tvrdil, že se na přepadení připravoval. Muž je tři měsíce bez práce, pochází z neúplné rodiny a když vstoupil do krejčovství v ulici Ke Kamenci, chtěl peníze. Žena mu je nedala, on ji tedy měl dvakrát bodnout do krku. Rána měla na délku pět centimetrů a podle záchranářů čepel nože jen těsně minula hlavní tepnu.

V Pardubické krajské nemocnici se zraněná musela okamžitě podrobit urgentnímu operačnímu zákroku a v současné době je mimo ohrožení života. Z místa činu pachatel utekl a nic z prodejny nevzal. Jeho rychlého zmizení si všimli svědci, kteří zavolali policii. Policie ho dopadla zhruba po půl kilometru. Muž není duševně nemocný, nebyl pod vlivem omamných látek. Hrozí mu výjimečný trest.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama