Policie hledá dvě nezletilé dívky, zmizely už v sobotu. Neviděli jste je?

Jihlava - Policie vyhlásila pátrání po dvou dívkách z Vysočiny, které se pohřešují od víkendu. Pravděpodobně se pohybují společně. V případě, že jste dívky viděli, kontaktuje prosím ihned Policii České republiky na bezplatné lince 158.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Obě dívky jsou pohřešovány od soboty. Terezu Zavřelovou (14) naposledy viděli příbuzní v pátek 20. května večer doma v obci na Náměšťsku. V noci Tereza opustila domov a od té doby se neozvala a ani nelze jí kontaktovat.

Sabina Klementová (14), která je umístěná v zařízení pro děti a mládež na Náměšťsku, odešla v sobotu 21. května dopoledne na procházku a už se nevrátila.

Policie se domnívá, že jsou obě dívky spolu, protože jsou kamarádky. Je však možné, že se rozdělily nebo nemají oba případy nic společného.

Sabina má kontakty na Brno, proto je pravděpodobné, že by se tam mohla nacházet. Podle jiných informací by se dívky (foto zde) mohly nacházet v Třebíči.

Poté, co rodiče a vychovatelé oznámili zmizení dívek, policisté prohledali Náměšť nad Oslavou a blízké okolí. Zaměřili se především na restaurace, zábavní podniky a obchody, zkontrolovali zdravotnická zařízení, ale dívky nenašli. Do pátrání se zapojil také policejní psovodi.

Policie žádá veřejnost, aby jste v případě, že jstedívky viděli, informovali neprodleně Policii ČR na bezplatné telefonní lince 158.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Nenávist vůči Romům a muslimům v ČR roste, policie zaznamenala víc útoků…

21.04.2019 16:52 Aktualizováno Policie loni zaznamenala 36 trestných činů motivovaných nenávistí proti Romům, o devět více než v…

Tragický konec pátrání: Muž byl nalezen mrtvý u skály v Adršpachu

20.04.2019 14:34 Pohřešovaný muž z Mladých Buků na Trutnovsku, který byl nezvěstný od konce minulého týdne, byl v…

Muži podezřelí z únosu dívky (5) jsou ve vazbě. Holčičku vytrhli babičce z…

19.04.2019 21:53 Dva muže, které policie podezírá z úterního únosu pětileté dívky, poslal dnes Obvodní soud pro…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama