Policie hledá dvě nezletilé dívky, zmizely už v sobotu. Neviděli jste je?

Jihlava - Policie vyhlásila pátrání po dvou dívkách z Vysočiny, které se pohřešují od víkendu. Pravděpodobně se pohybují společně. V případě, že jste dívky viděli, kontaktuje prosím ihned Policii České republiky na bezplatné lince 158.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Obě dívky jsou pohřešovány od soboty. Terezu Zavřelovou (14) naposledy viděli příbuzní v pátek 20. května večer doma v obci na Náměšťsku. V noci Tereza opustila domov a od té doby se neozvala a ani nelze jí kontaktovat.

Sabina Klementová (14), která je umístěná v zařízení pro děti a mládež na Náměšťsku, odešla v sobotu 21. května dopoledne na procházku a už se nevrátila.

Policie se domnívá, že jsou obě dívky spolu, protože jsou kamarádky. Je však možné, že se rozdělily nebo nemají oba případy nic společného.

Sabina má kontakty na Brno, proto je pravděpodobné, že by se tam mohla nacházet. Podle jiných informací by se dívky (foto zde) mohly nacházet v Třebíči.

Poté, co rodiče a vychovatelé oznámili zmizení dívek, policisté prohledali Náměšť nad Oslavou a blízké okolí. Zaměřili se především na restaurace, zábavní podniky a obchody, zkontrolovali zdravotnická zařízení, ale dívky nenašli. Do pátrání se zapojil také policejní psovodi.

Policie žádá veřejnost, aby jste v případě, že jstedívky viděli, informovali neprodleně Policii ČR na bezplatné telefonní lince 158.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vražda na benzínce v Nelahozevsi: Policie má novou stopu, žádá veřejnost o…

11.12.2018 17:08 Policie hledá v souvislosti s vraždou na čerpací stanici v Nelahozevsi batoh značky Dakine červené…

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama