Mě natáčet nebudete, křičel agresivní řidič a napadl pražské strážníky

Praha - S uloženou pokutou se v pátek večer nechtěl na pražském Václavském náměstí smířit mladý řidič. Hlídka strážníků městské policie si všimla jeho vozu zaparkovaného na přechodu pro chodce. Když přestupek dokumentovala, zrovna se řidič vrátil k vozidlu. A vůbec se mu nelíbilo, že si ho strážník natáčí.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

"V pátek večer prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na Václavském náměstí, kde si v křižovatce s ulicí Ve Smečkách všimli vozidla stojícího na přechodu pro chodce," uvedl mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.

Strážníci automobil zaparkovaný na přechodu fotili, v tu chvíli se ale objevil řidič. Strážník tak začal natáčet video. A dobře věděl proč! Mladý řidič totiž s přestupkem nesouhlasil a byl agresivní.

Strážníci mu chtěli za přestupek udělit blokovou pokutu 1 000 korun, což by také, jak jej upozornili, znamenalo zápis do karty řidiče. Dotyčný s přestupkem nesouhlasil a snažil se pozornost odvést jinam. "A ty neg**, co tady prodávají drogy a otravují lidi?!" rozčiloval se řidič.

Ještě víc ho vytočilo, když si všiml fotoaparátu v rukou strážníka městské policie. "Mě budete fotit?" zeptal se strážníka. "Ne, já vás natáčím," odpověděl mu, což se řidiči ale vůbec nelíbilo. "Jste vym*** policajt!" urážel strážníka.

Když jej přesto dál točil, tak se jej pokusil praštit pěstí! "Hlídka proti němu zakročila a za použití donucovacích prostředků ho zpacifikovala. Jeho chováním se budou dále zabývat úředníci příslušného správního orgánu," doplnil mluvčí městské policie Jan Čihák.

Loading...
Témata: krimi | napadení | řidiči
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama