Za znásilnění hrozí muži vysoký trest, podle něj šlo o oslavu

Zlín - U Krajského soudu ve Zlíně se řešil případ znásilnění, kterého se měl dopustit na své bývalé manželce její muž (37). Hrozí mu vysoký trest vězení.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotgrafie
doporučujeme

Problémy v rodině vyvrcholily v listopadu roku 2014, v den, kdy žena slavila své narozeniny. Jenomže výpovědi obou bývalých partnerů o tom, co se stalo, se úplně liší.

Žena tvrdí, že ji tehdejší manžel v opilosti uštědřil několik ran a potom znásilnil. Prý prosila, ať to nedělá, ale všechno bylo marné. Verze jejího bývalého manžela připomíná scénu z červené knihovny. Donesl prý víno, popíjeli spolu, potom jí masíroval záda, což jeho bývalá partnerka měla vždy prý ráda, a večer skončil sexem.

Druhý den mu ale zavolali kriminalisté a řekli mu, že v noci znásilnil svoji tehdejší ženu. "Jedná se o znásilnění, kdy následkem toho znásilnění je posttraumatická porucha, což je těžká újma na zdraví u poškozené. Za daný zločin znásilnění pak obviněnému hrozí rozpětí od pěti do dvanácti let," zveřejnil k případu státní zástupce Leo Foltýn.

Někdejší pár se ale shoduje v tom, že už delší čas nebylo jejich soužití ideální. Okresní soud v Kroměříži se dokonce zabývá trestním oznámením, které žena na svého bývalého muže podala kvůli tomu, že údajně sexuálně obtěžoval i jejich společné děti. I to se nejspíš dostane před krajský soud.

Loading...
Témata: krimi | Znásilnění
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Divoká jízda na Zlínsku: Zdrogovaný řidič prchal před policii, zastavil ho…

18.04.2019 13:44 Zdrogovaný čtyřiadvacetiletý muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí v noci osobním automobilem na…

Záhadná smrt v Šáreckém údolí. Jak matka dvou malých dětí zemřela?

18.04.2019 11:04 Pražští policisté předběžně vyloučili cizí zavinění úmrtí sedmatřicetileté ženy, kterou našli ve…

Policisté našli pohřešovanou 37letou ženu z Prahy, je mrtvá

17.04.2019 14:57 Policisté dnes našli v Šáreckém údolí v Praze mrtvou sedmatřicetiletou ženu, kterou rodina…

Policisté našli českou dívenku (5) ve Vídni. Únos byl plánovaný, dva muži…

17.04.2019 13:05 Aktualizováno Policisté zadrželi v Česku v souvislosti s úterním únosem pětileté dívky dva muže. Vyšetřovatelé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama