Ruslanka dál obírá lidi o peníze: Píše z těchto adres. Nepodvedla i vás?

Praha - Slibuje lásku na celý život, nechá si zaplatit za letenku a za vízum a potom se po ní slehne zem. Ze seniora z Trutnovska vylákala asi sto tisíc korun. Nebyla to ale její jediná oběť, krásná Ruslana zkusila podvést daleko více lidí.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

"Dobra vecer, Shanim na vazny vztah. Miluji sportovat a lyzovani. Chtel bych, kdyby by se napsat," přišlo na email divačky televize Nova na začátku března. Když viděla reportáž, věděla, že krásná Ruslanka zkoušela ošálit víc lidí než jen ji.

"Hned jsem ji poznala podle fotek (zde), posílá všem stejné," popsala žena. Na rozdíl od důvěřivého seniora ale ona člověku, který se vydával za devětadvacetiletou Ruslanu, nenaletěla. "Spíš mě zajímalo, kde na nás přišla a tak nějak se dostat k tomu, kdo to je," dodala divačka, která nechtěla být jmenována.

Podle ní musela mít Ruslana víc obětí. "I když jsem nenapsala, děkovala za můj krásný dopis, "který ji udělal šťastnou", podle mě už nevěděla, komu co psala, nebo automaticky posílala více lidem stejné emaily," myslí si žena. Ruslana jí začala psát na začátku března a psala stále, aniž by jí někdo odepisoval.

"Nikdy jsem nebyl ženatý a mít žádné děti. Ale já mám rád všechny ženy, sním o muži, kdo mě bude milovat. Chtěl bych mít svou vlastní rodinu a děti," snažila se Ruslana nalákat divačku, protože si myslela, že komunikuje s jejím manželem.

"Chci se dozvědět více o vás. Měl jste rodinu? Máte děti? Kde pracujete? Co děláte ve svém volném čase? Doufám, že mi psát brzy. S pozdravem, Váš nový ruský kamarád, Ruslana," končil obvykle podvodník své první zprávy.

Zprávy posílal z několika různých emailových adres:

dianalexoiu@yahoo.com

gambariniarnetta@libero.it

fist.ashka@yandex.com

A právě z té poslední psala i muži z Trutnovska, ze kterého nakonec vylákala téměř sto tisíc. Po Ruslaně už pátrá dokonce i Interpol. Kriminalisté radí na takovou komunikaci vůbec nereagovat. Jistotou totiž je, že za podobným emailem je prakticky vždy podvodnice nebo dokonce podvodník.

Témata: krimi | podvod | e-mail
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sbírka na Vojtíška s rakovinou byl podvod, policie obvinila dvě ženy

21.02.2019 16:40 Kriminalisté z Havlíčkova Brodu ukončili vyšetřování podvodné sbírky na nemocného Vojtíška.…

Záhadná smrt dítěte v Lounech: Policie obvinila mladíka ze závažných…

19.02.2019 10:10 Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v Lounech. Zadrželi mladého muže a obvinili ho z násilných…

Protiromské nápisy v Letech? Policie podala návrh na obžalobu dvou mužů

18.02.2019 15:27 Kriminalisté podali návrh na obžalobu dvou mužů, kteří podle policie umístili tabule s urážlivými…

Klienty bank napadá další podvodná aplikace, nejvíc obětí je v Česku

18.02.2019 12:37 Kybernetičtí zločinci znovu zaútočili na klienty bank v Česku, prostřednictvím infikované aplikace…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama