Ruslanka dál obírá lidi o peníze: Píše z těchto adres. Nepodvedla i vás?

Praha - Slibuje lásku na celý život, nechá si zaplatit za letenku a za vízum a potom se po ní slehne zem. Ze seniora z Trutnovska vylákala asi sto tisíc korun. Nebyla to ale její jediná oběť, krásná Ruslana zkusila podvést daleko více lidí.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

"Dobra vecer, Shanim na vazny vztah. Miluji sportovat a lyzovani. Chtel bych, kdyby by se napsat," přišlo na email divačky televize Nova na začátku března. Když viděla reportáž, věděla, že krásná Ruslanka zkoušela ošálit víc lidí než jen ji.

"Hned jsem ji poznala podle fotek (zde), posílá všem stejné," popsala žena. Na rozdíl od důvěřivého seniora ale ona člověku, který se vydával za devětadvacetiletou Ruslanu, nenaletěla. "Spíš mě zajímalo, kde na nás přišla a tak nějak se dostat k tomu, kdo to je," dodala divačka, která nechtěla být jmenována.

Podle ní musela mít Ruslana víc obětí. "I když jsem nenapsala, děkovala za můj krásný dopis, "který ji udělal šťastnou", podle mě už nevěděla, komu co psala, nebo automaticky posílala více lidem stejné emaily," myslí si žena. Ruslana jí začala psát na začátku března a psala stále, aniž by jí někdo odepisoval.

"Nikdy jsem nebyl ženatý a mít žádné děti. Ale já mám rád všechny ženy, sním o muži, kdo mě bude milovat. Chtěl bych mít svou vlastní rodinu a děti," snažila se Ruslana nalákat divačku, protože si myslela, že komunikuje s jejím manželem.

"Chci se dozvědět více o vás. Měl jste rodinu? Máte děti? Kde pracujete? Co děláte ve svém volném čase? Doufám, že mi psát brzy. S pozdravem, Váš nový ruský kamarád, Ruslana," končil obvykle podvodník své první zprávy.

Zprávy posílal z několika různých emailových adres:

dianalexoiu@yahoo.com

gambariniarnetta@libero.it

fist.ashka@yandex.com

A právě z té poslední psala i muži z Trutnovska, ze kterého nakonec vylákala téměř sto tisíc. Po Ruslaně už pátrá dokonce i Interpol. Kriminalisté radí na takovou komunikaci vůbec nereagovat. Jistotou totiž je, že za podobným emailem je prakticky vždy podvodnice nebo dokonce podvodník.

Loading...
Témata: krimi | podvod | e-mail
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Španělská policie rozbila dva drogové gangy, zatýkalo se i v Praze

20.09.2019 16:39 Španělské bezpečnostní složky oznámily, že se jim podařilo rozbít dvě organizované zločinecké…

Lupič ohrožoval lékárnici injekční stříkačkou. Peníze vrátím, neudávejte…

20.09.2019 11:15 Policisté dopadli třicetiletého muže, který začátkem srpna ohrožoval lékárnici v Kvasicích na…

Rvačka v hospodě skončila smrtí, policie navrhla obžalovat střelce ze…

18.09.2019 09:57 Kriminalisté navrhli státnímu zastupitelství obžalovat ze zabití padesátiletého muže, který loni v…

Drama v Opavě: Opilé matce vypadlo dítě z kočárku. Nechala ho na zemi a…

16.09.2019 15:00 V Opavě upadla na zem opilá matka a přitom převrhla kočárek s pětiměsíční dcerou. Dítě z kočárku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama