Děsivé okolnosti požáru bytu: Upálil muž ženu s dcerkou?

Poděbrady - Požár bytu v Poděbradech, při němž v úterý odpoledne zemřeli dva dospělí a jedno dítě, dostává podivný rozměr. Nasvědčují tomu výpovědi sousedů rodiny a dalších svědků. I policie s hasiči prověřuje možnost dvojnásobné vraždy a sebevraždy.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Jak se na místě tragédie podařilo zjistit TV Nova, mrtvý muž, který pracoval u místních technických služeb, ráno bez jakékoli omluvy nedorazil do práce.

Místo toho ho sousedé později viděli, jak do bytu v třetím patře nese kanystr. Když se ho jedna ze sousedek zeptala, co v něm má, muž odvětil, že si nese benzín do sekačky.

Už to je podivné - proč nosit hořlavinu do bytu, když se dá uložit třeba v autě nebo ve sklepě? Řada svědků navíc po vypuknutí požáru tvrdila, že slyšeli z bytu dvě hlasité rány.

Původní verze tak byla, že v bytě, kde plameny zničily kuchyni, obývák a dětský pokoj, vybuchl plyn. Jenže výbuch plynu hasiči s největší pravděpodobností vyloučili. Je ovšem možné, že hlasité rány mohl vydat vybuchující kanystr s hořlavinou.

Na místě zasahoval i psovod se psem speciálně cvičeným na vyhledávání takzvaných akcelerantů hoření, tedy látek, které používají především žháři.

Policisté zatím odmítají jakékoli konkrétní detaily požáru komentovat, prověřují všechny možné varianty včetně úmyslného založení požáru.

Loading...
Témata: krimi | požár
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

loading...

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama