Smutný konec pátrání: Muže našli kousek od bydliště mrtvého

Plzeň - Seniora, po kterém včera celý den pátraly desítky policistů a hasičů u Chlumčan na Plzeňsku, našli včera večer bez známek života. Co se muži, kterého rodina naposledy viděla v sobotu odpoledne, stalo, vyšetřují policisté. Podle příbuzných neměl důvod z domova odcházet.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Smutný konec má pátrání po 73letém muži, který se ztratil v sobotu odpoledne. Jeho tělo objevili policisté v neděli kolem osmé hodiny večer asi dva kilometry od Chlumčan na Plzeňsku, kde muž bydlel.

Okolí obce policisté a hasiči prohledávali celý den. Pátralo jich přes pět desítek. Do akce zapojili i policejní vrtulník nebo psy. Hasiči propátrávali i vodní hladiny několika rybníků. Komplikovala jim to bouřka i hustý déšť.

Muže naposledy lidé viděli v sobotu okolo půl páté odpoledne. Pohyboval se v okolí svého bydliště - domů ale už nepřišel. Podle příbuzných neměl žádný důvod z domu odcházet ani neměl žádný problém v rodině. Byl také v dobré fyzické kondici a nebyl nemocný.

Co se vlastně stalo, jestli muži mohl někdo ublížit, nebo si mohl vzít život sám, teď vyšetřuje policie. "My jsme v tomto konkrétním případě nařídili soudní pitvu a čekáme na její výsledky," potvrdila policejní mluvčí Martina Korandová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nepovolený náklad. Migranti vyskákali u Prahy za jízdy na dálnici

18.01.2019 14:49 Aktualizováno Do Německa proudí přes Českou republiku stále více migrantů, k našim sousedům měla pravděpodobně…

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Ostravští policisté pátrají po příčné flétně, stojí 140 tisíc korun

15.01.2019 13:01 Krádež příčné flétny za zhruba 140.000 korun vyšetřují ostravští policisté. Přišla o ni…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama