Zabili dívku a pak to šli oslavit. Pozůstalí je u soudu zmlátili

Sarajevo - Horké chvilky zažili dva obžalovaní muži u soudu v Bosně a Hercegovině. Tam se zpovídali z vraždy mladé dívky. Její rodina si to s nimi ale chtěla vyřídit po svém.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

371

Zhrzený čtyřiadvacetiletý muž se nedokázal smířit s rozchodem s o dva roky mladší Arnelou Djogicovou. Spolu s kamarádem ji nalákali do auta, kde se ji pokusili uškrtit.

Po chvíli ale zjistili, že dívka ještě dýchá, tak bodli ji nožem. Její tělo potom hodili do řeky. Tam ho policisté spolu s vražednou zbraní o několik dní později také našli. Mladíci po ohavném činu odjeli na party a bouřlivou oslavu si natáčeli na video.

Ačkoli se snažili stopy po vraždě všemožně skrýt, nakonec je usvědčili zprávy v telefonu. O jejich osudu se před očima celé dívčiny rodiny rozhodovalo u soudu ve městě Zenica. Jenže ve chvíli, kdy začal soudce popisovat, jak mladíci dívčinu smrt oslavovali, praskly pozůstalým nervy.

Začali na muže sprostě pokřikovat a nakonec se jim podařilo prorazit policejní zátarasy a na obžalované se vrhli. Rozhodli se, že si to s násilníky za Arnelu vyřídí. Policie musela mladíky ze soudní síně rychle odvést a rozzlobenou rodinu uklidnit. Muži si za vraždu odsedí 40 let ve vězení.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zabijácké drogy na Ostravsku pochází z Polska. Hlavní pachatel stále uniká

19.10.2018 11:50 Syntetické drogy, jež v minulých týdnech zabíjely v Moravskoslezském kraji, pochází zřejmě z Polska…

Hon na nebezpečného cizince: Nad Plzní létal policejní vrtulník

19.10.2018 08:58 Policejní zásahová jednotka zadržela ve čtvrtek pozdě večer na plzeňském sídlišti Lochotín…

Policie odvolala pátrání po agresivním chovanci

18.10.2018 19:51 Aktualizováno Policie odvolala pátrání po šestnáctiletém chlapci, který se nevrátil z povolené vycházky do…

Tři sourozenci zameškávali školu. Když už dorazili, tak bez pomůcek. Po…

17.10.2018 13:30 V součtu stovky hodin zameškala ve škole bez omluvy trojice nezletilých sourozenců z…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama