Další surově ubitý bezdomovec: Pomozte najít jeho vraha

Jindřichův Hradec - Surovou vraždu místního bezdomovce už necelý měsíc objasňují policisté z Jindřichova Hradce. Našli ho ubitého ve zpustlém skladu na nádraží. Teď policie hledá svědky, kteří by mohli popsat, s kým se muž několik dní před smrtí zdržoval.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Vyšetřování vraždy komplikuje fakt, že tělo ubitého bezdomovce bylo nalezeno už nějakou dobu po jeho smrti. Navíc případ policisté až dosud tajili. Teď se s prosbou obracejí na veřejnost, aby zmapovali poslední dny zabitého muže na tomto světě.

Jméno zabitého policie neuvádí a i jeho věk označuje jen jako přibližný - bylo mu asi 60 let. V Jindřichově Hradci byl ale muž známou postavou a proto je naděje, že by lidé o něm mohli něco vědět. Policisté uvedli, že naposledy byl viděn živý letos 13. května.

"Kriminalisté potřebují všechna svědectví o jeho pohybu od tohoto dne, včetně míst kde se vyskytoval, nebo která navštívil a také informace ke všem osobám, které ho mohly doprovázet, nebo se kterým byl viděn," vyzval veřejnost mluvčí policie Jiří Matzner.

Policie k případu mnoho informací neuvolnila. Faktem ale je, že mužovu mrtvolu našli 26. května na nádraží v Jindřichově Hradci, v opuštěném skladu. Podle informací TV Nova pitva prokázala, že muže někdo umlátil. Přesnou příčinu smrti ani popis vražedné zbraně policie ale nekomentovala.

Muži bylo zhruba šedesát let. Měl prošedivělé vlasy i vousy (foto zde). Oblečený byl do hnědých kalhot, modrého trika a černé bundy. Kriminalisty také zajímá, jaká s sebou nosil zavazadla při svém pohybu po městě a jaká místa či osoby navštěvoval. Každý, kdo by mohl s případerm pomoci, se může obrátit na tísňovou linku 158.

Témata: krimi | Vražda | Bezdomovci
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Konec pátrání. Policie našla pohřešovanou dívku (14) z Pelhřimovska

19.03.2019 09:35 Po necelém dni pátrání policie dnes ráno nalezla čtrnáctiletou dívka z Pelhřimovska. Školačka je v…

Policie pátrá po 14leté Ivaně z Pelhřimovska. Neviděli jste ji?

18.03.2019 22:11 Policie pátrá v systému Dítě v ohrožení po čtrnáctileté Ivaně Trojanové z Pelhřimovska. Naposledy…

V Praze došlo k brutálnímu znásilnění, policie pátrá po pachateli

15.03.2019 13:09 Policie dnes informovala o případu brutálního znásilnění, které se odehrálo už předminulý víkend…

Žena naletěla podvodníkovi, nabízel jí peníze od teroristů

13.03.2019 13:41 Téměř o 300.000 korun připravil podle policie ženu z Brněnska podvodník na internetu. Nabízel jí,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama