Další surově ubitý bezdomovec: Pomozte najít jeho vraha

Jindřichův Hradec - Surovou vraždu místního bezdomovce už necelý měsíc objasňují policisté z Jindřichova Hradce. Našli ho ubitého ve zpustlém skladu na nádraží. Teď policie hledá svědky, kteří by mohli popsat, s kým se muž několik dní před smrtí zdržoval.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Vyšetřování vraždy komplikuje fakt, že tělo ubitého bezdomovce bylo nalezeno už nějakou dobu po jeho smrti. Navíc případ policisté až dosud tajili. Teď se s prosbou obracejí na veřejnost, aby zmapovali poslední dny zabitého muže na tomto světě.

Jméno zabitého policie neuvádí a i jeho věk označuje jen jako přibližný - bylo mu asi 60 let. V Jindřichově Hradci byl ale muž známou postavou a proto je naděje, že by lidé o něm mohli něco vědět. Policisté uvedli, že naposledy byl viděn živý letos 13. května.

"Kriminalisté potřebují všechna svědectví o jeho pohybu od tohoto dne, včetně míst kde se vyskytoval, nebo která navštívil a také informace ke všem osobám, které ho mohly doprovázet, nebo se kterým byl viděn," vyzval veřejnost mluvčí policie Jiří Matzner.

Policie k případu mnoho informací neuvolnila. Faktem ale je, že mužovu mrtvolu našli 26. května na nádraží v Jindřichově Hradci, v opuštěném skladu. Podle informací TV Nova pitva prokázala, že muže někdo umlátil. Přesnou příčinu smrti ani popis vražedné zbraně policie ale nekomentovala.

Muži bylo zhruba šedesát let. Měl prošedivělé vlasy i vousy (foto zde). Oblečený byl do hnědých kalhot, modrého trika a černé bundy. Kriminalisty také zajímá, jaká s sebou nosil zavazadla při svém pohybu po městě a jaká místa či osoby navštěvoval. Každý, kdo by mohl s případerm pomoci, se může obrátit na tísňovou linku 158.

Témata: krimi | Vražda | Bezdomovci
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cizinec v Rokycanech postřelil partnerku do hlavy, je obviněn za pokus…

20.10.2018 13:05 Kriminalisté obvinili v pátek večer z pokusu vraždy a nedovoleného ozbrojování 43letého cizince,…

V Praze se potlouká pedofil? Dívka ho natočila na mobil, policie vyhlásila…

20.10.2018 10:30 Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se minulou sobotu na dětském hřišti v Praze 9 pokoušel…

Zabijácké drogy na Ostravsku pochází z Polska. Hlavní pachatel stále uniká

19.10.2018 11:50 Syntetické drogy, jež v minulých týdnech zabíjely v Moravskoslezském kraji, pochází zřejmě z Polska…

Hon na nebezpečného cizince: Nad Plzní létal policejní vrtulník

19.10.2018 08:58 Policejní zásahová jednotka zadržela ve čtvrtek pozdě večer na plzeňském sídlišti Lochotín…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama