Další surově ubitý bezdomovec: Pomozte najít jeho vraha

Jindřichův Hradec - Surovou vraždu místního bezdomovce už necelý měsíc objasňují policisté z Jindřichova Hradce. Našli ho ubitého ve zpustlém skladu na nádraží. Teď policie hledá svědky, kteří by mohli popsat, s kým se muž několik dní před smrtí zdržoval.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Vyšetřování vraždy komplikuje fakt, že tělo ubitého bezdomovce bylo nalezeno už nějakou dobu po jeho smrti. Navíc případ policisté až dosud tajili. Teď se s prosbou obracejí na veřejnost, aby zmapovali poslední dny zabitého muže na tomto světě.

Jméno zabitého policie neuvádí a i jeho věk označuje jen jako přibližný - bylo mu asi 60 let. V Jindřichově Hradci byl ale muž známou postavou a proto je naděje, že by lidé o něm mohli něco vědět. Policisté uvedli, že naposledy byl viděn živý letos 13. května.

"Kriminalisté potřebují všechna svědectví o jeho pohybu od tohoto dne, včetně míst kde se vyskytoval, nebo která navštívil a také informace ke všem osobám, které ho mohly doprovázet, nebo se kterým byl viděn," vyzval veřejnost mluvčí policie Jiří Matzner.

Policie k případu mnoho informací neuvolnila. Faktem ale je, že mužovu mrtvolu našli 26. května na nádraží v Jindřichově Hradci, v opuštěném skladu. Podle informací TV Nova pitva prokázala, že muže někdo umlátil. Přesnou příčinu smrti ani popis vražedné zbraně policie ale nekomentovala.

Muži bylo zhruba šedesát let. Měl prošedivělé vlasy i vousy (foto zde). Oblečený byl do hnědých kalhot, modrého trika a černé bundy. Kriminalisty také zajímá, jaká s sebou nosil zavazadla při svém pohybu po městě a jaká místa či osoby navštěvoval. Každý, kdo by mohl s případerm pomoci, se může obrátit na tísňovou linku 158.

Loading...
Témata: krimi | Vražda | Bezdomovci
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Újezdu u Prahy našli mrtvého muže. Co se mu stalo nikdo neví

10.11.2019 15:20 Hasiči dnes našli nedaleko své zbrojnice v Újezdu u Průhonic mrtvého muže.

Policie obvinila fanouška Havířova ze smrti muže

08.11.2019 15:51 Policie obvinila v souvislosti se smrtí jednačtyřicetiletého hokejového fanouška Havířova…

Spadla klec: Policie dopadla řidiče formule, který jel po dálnici D4

08.11.2019 08:34 Policisté vypátrali řidiče formule, který jel 8. září po dálnici D4 mezi Příbramí a Dobříší.…

Žena nechala dítě v mrazu, za pokus o vraždu jde sedět

07.11.2019 14:42 Žena, která nechala loni v únoru svého šestitýdenního syna venku v mrazu, půjde do vězení za pokus…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama