Muž chtěl zpátky svoji bývalou, unesl ji a hrozil jí samopalem

Vsetín - Hned za několik trestných činů hrozí osmileté vězení muži ze Vsetínska. Neunesl rozchod se svojí přítelkyní a neobvyklým způsobem si toužil získat její lásku zpět. Nejdříve zaútočil na její kamarádku, pak i na bývalou partnerku.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Dvacetiletá žena se od svého bývalého partnera před časem odstěhovala a vztah považovala za ukončený. Jenže čtyřicetiletý muž z Rožnovska chtěl svou milou zpátky a nebál se k tomu použít ani násilí.

Nejdříve proto zaútočil na kamarádku své bývalé přítelkyně. "Devatenáctiletou ženu z Valašského Meziříčí fyzicky napadl a dokonce ohrožoval i nožem, aby se dozvěděl informace o své přítelkyni," popsal policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.

Aby získal novou adresu své bývalé partnerky, pohrozil kamarádce i zabitím. O něco později se v jednom z parků s dvacetiletou dívkou skutečně setkal. Naléhal, aby se k němu vrátila a požadavek podpořil i výhrůžkou.

Dívce ukázal igelitovou tašku, v níž měl samopal. "Žena z minulosti věděla, že se jedná o samopal a tak jednala dle požadavků násilníka," doplnil Malcharczik. Sedla s ním do auta a odjela do společného bytu. Dokázala ale informovat policii, která muže dopadla ve Valašském Meziříčí ještě ten samý den.

Kromě samopalu upraveného pro akustickou střelbu zajistili policisté i několik ostrých nábojů. Navíc zjistili, že vůbec nemá oprávnění k užívání této zbraně. V zápětí si vyslechl obvinění z několika trestných činů - výtržnictví, nebezpečné vyhrožování a vydírání.

V pátek skončil muž ve vazbě, při prokázání viny mu hrozí až osmileté vězení. "Kriminalisté nadále na tomto případu pracují. Prověřují například, o jakou zbraň se jedná, kde k ní muž přišel a zda nebyl spáchán trestný čin nedovolené ozbrojování," uzavřel Malcharczik.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Senioři, pozor! V Česku řádí "falešní vnuci", počet případů výrazně vzrostl

23.03.2019 08:14 Případů takzvaných falešných vnuků, kteří se pokoušejí okrást důvěřivé seniory, výrazně přibylo.…

Žhářský útok na zámek a autobazar: Ve vazbě skončilo šest podezřelých

22.03.2019 11:53 Šestice mužů, kteří údajně založili požáry autobazaru v Humpolci na Pelhřimovsku a zámku v Horním…

VIDEO: Cizinci v Brně ujížděli policii, prorazili i zátaras z aut

22.03.2019 11:06 Pětice cizinců ve voze s rakouskou registrační značkou v týdnu v Brně ujížděla policii, po honičce…

Vytunelovaná půlmiliarda mu nestačí. Uprchlý Skořepa obírá Čechy i v cizině

21.03.2019 21:01 Uprchlý Miloš Skořepa, odsouzený v roce 2010 za vytunelování půl miliardy korun z České…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama