Muž chtěl zpátky svoji bývalou, unesl ji a hrozil jí samopalem

Vsetín - Hned za několik trestných činů hrozí osmileté vězení muži ze Vsetínska. Neunesl rozchod se svojí přítelkyní a neobvyklým způsobem si toužil získat její lásku zpět. Nejdříve zaútočil na její kamarádku, pak i na bývalou partnerku.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto

Dvacetiletá žena se od svého bývalého partnera před časem odstěhovala a vztah považovala za ukončený. Jenže čtyřicetiletý muž z Rožnovska chtěl svou milou zpátky a nebál se k tomu použít ani násilí.

Nejdříve proto zaútočil na kamarádku své bývalé přítelkyně. "Devatenáctiletou ženu z Valašského Meziříčí fyzicky napadl a dokonce ohrožoval i nožem, aby se dozvěděl informace o své přítelkyni," popsal policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.

Aby získal novou adresu své bývalé partnerky, pohrozil kamarádce i zabitím. O něco později se v jednom z parků s dvacetiletou dívkou skutečně setkal. Naléhal, aby se k němu vrátila a požadavek podpořil i výhrůžkou.

Dívce ukázal igelitovou tašku, v níž měl samopal. "Žena z minulosti věděla, že se jedná o samopal a tak jednala dle požadavků násilníka," doplnil Malcharczik. Sedla s ním do auta a odjela do společného bytu. Dokázala ale informovat policii, která muže dopadla ve Valašském Meziříčí ještě ten samý den.

Kromě samopalu upraveného pro akustickou střelbu zajistili policisté i několik ostrých nábojů. Navíc zjistili, že vůbec nemá oprávnění k užívání této zbraně. V zápětí si vyslechl obvinění z několika trestných činů - výtržnictví, nebezpečné vyhrožování a vydírání.

V pátek skončil muž ve vazbě, při prokázání viny mu hrozí až osmileté vězení. "Kriminalisté nadále na tomto případu pracují. Prověřují například, o jakou zbraň se jedná, kde k ní muž přišel a zda nebyl spáchán trestný čin nedovolené ozbrojování," uzavřel Malcharczik.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Agresivní cizinec skončil ve vazbě. Postřelil partnerku, činu přihlíželo…

21.10.2018 15:35 Rokycanský soud poslal dnes do vazby třiačtyřicetiletého kosovského Albánce podezřelého z toho, že…

Cizinec v Rokycanech postřelil partnerku do hlavy, je obviněn za pokus…

20.10.2018 13:05 Kriminalisté obvinili v pátek večer z pokusu vraždy a nedovoleného ozbrojování 43letého cizince,…

V Praze se potlouká pedofil? Dívka ho natočila na mobil, policie vyhlásila…

20.10.2018 10:30 Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se minulou sobotu na dětském hřišti v Praze 9 pokoušel…

Zabijácké drogy na Ostravsku pochází z Polska. Hlavní pachatel stále uniká

19.10.2018 11:50 Syntetické drogy, jež v minulých týdnech zabíjely v Moravskoslezském kraji, pochází zřejmě z Polska…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama