Muž na Berounsku šel navštívit své známé, našel je mrtvé

Beroun - V Hudlicích-Lísku na Berounsku vyšetřuje policie zřejmě dvojnásobnou vraždu. Známý, který šel dvojici navštívit, v domě našel už jen bezvládná těla. Podle policistů šlo o zatím neznámé muže.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

"Zatím máme jen základní informace, vyšetřovatel stále na místě pracuje," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Michaela Nováková. "Ve 14 hodin nám náhodná návštěva na lince 158 nahlásila, že v domě v Hudlicích našla dvě zabité osoby. Jde o zatím nezjištěné muže," dodala.

Dvojice podle svědka utrpěla střelná zranění, to ale zatím policisté nepotvrdili. "Není jasné, co se stalo, i když informace z dispečinku hovořila o zastřelení. Na místo byl povolán soudní lékař a byla nařízena soudní pitva. Její výsledky by mohly být známé v pátek nebo sobotu," doplnila Nováková.

Podle informací televize Nova jde o větší rodinný dům, spíše statek. Zadní dveře domu jsou rozbité, není ale jasné, zda je rozbil případný vrah nebo třeba zmíněná návštěva, když se do domu nemohla dostat.

Informaci o smrti dvou lidí potvrdili i záchranáři. "Můžu potvrdit, že jsme na místo posílali lékaře k ohledání těla. Nic dalšího v tuto chvíli nemohu sdělit, případ mají v kompetenci policisté," sdělila TN.cz mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Kriminalisté zatím neví, zda šlo o dvojnásobnou vraždu, nebo třeba vraždu a následnou sebevraždu. "Další informace nebudeme v tuto chvíli poskytovat," uzavřela Nováková.

Loading...
Témata: Policie ČR
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama