Otec unesl vlastní dceru, podle matky jí může ublížit

Hradec Králové - Policisté pátrají po Noemi Rabinské (5). V sobotu odpoledne ji odvedl z plaveckého bazénu v Hradci Králové její otec. Zatímco matka čekala před aquacentrem, Marian Rabinský, který měl dceru soudem svěřenou na tříhodinové hlídání, s ní utekl bočním vchodem.

Přidejte svůj názor

371

Pětiletou Noemi vídal Marian Rabinský vždy na tři hodiny jednou za 14 dní. Soud mu také nařídil, aby byla u schůzek vždy přítomná i matka. V sobotu odpoledne vzal Rabinský dceru do hradeckého aquacentra.

Matka dívku sledovala přes sklo. Pak to vypadalo, že dívenka s otcem zašli do šaten, jenže pořád ne a ne vyjít ven. Rabinský i s Noemi totiž utekl postranním vchodem z plaveckého bazénu.

Prchat ho viděly šatnářky, na volání ale nereagoval, nasedl do auta a i s dcerou zmizel. Po Marianu Rabinském teď pátrají policisté po celé republice. Zřejmě chce prchnout za hranice. už před půl rokem se prý nechal slyšet, že dceři shání falešný pas, aby ji mohl odvézt do Jižní Ameriky.

To ale není to nejhorší, podle jeho bývalé manželky se v minulosti léčil na psychiatrii a může být nebezpečný nejen cizím lidem, ale i své vlastní dceři.

"Mohl by jí v afektu ublížit, bojím se, trpí poruchou osobnosti s prvky agresivity," tvrdí Barbora Rabinská. Noemi je vysoká 120 centimetrů, má hnědé vlasy po ramena a zelené oči.

Rabinskému za únos hrozí tříletý trest, snad se nedostane do situace, kdy by se přestal ovládat a vlastní dceři nebo někomu dalšímu ublížil.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ženě ruply nervy. Po hádce zavraždila manžela, hrozí jí 18 let za mřížemi

13.11.2018 11:31 Aktualizováno Žena v Olešnici na Blanensku podle policie po předchozí hádce zabila svého manžela. K činu se…

V ČR řádí sňatkový podvodník. Vydává se za vojáka na misi, ženu obral o…

12.11.2018 13:46 Zatím neznámý podvodník se podle policie vydával za vojáka na zahraniční misi v Afghánistánu. Ženě,…

Pohozený kojenec málem umrzl. Policie obvinila matku z pokusu o vraždu

12.11.2018 11:13 Pražská policie obvinila z pokusu o vraždu ženu, která podle nich nechala letos v únoru své…

Povedená rodinka. Syn poslal otci do věznice pervitin, za mříže se vrátí…

12.11.2018 10:30 Odsouzený muž ve věznici Valdice na Jičínsku si nechal od svého syna poslat do vězení pervitin.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama