Otec unesl vlastní dceru, podle matky jí může ublížit

Hradec Králové - Policisté pátrají po Noemi Rabinské (5). V sobotu odpoledne ji odvedl z plaveckého bazénu v Hradci Králové její otec. Zatímco matka čekala před aquacentrem, Marian Rabinský, který měl dceru soudem svěřenou na tříhodinové hlídání, s ní utekl bočním vchodem.

Přidejte svůj názor

371
doporučujeme

Pětiletou Noemi vídal Marian Rabinský vždy na tři hodiny jednou za 14 dní. Soud mu také nařídil, aby byla u schůzek vždy přítomná i matka. V sobotu odpoledne vzal Rabinský dceru do hradeckého aquacentra.

Matka dívku sledovala přes sklo. Pak to vypadalo, že dívenka s otcem zašli do šaten, jenže pořád ne a ne vyjít ven. Rabinský i s Noemi totiž utekl postranním vchodem z plaveckého bazénu.

Prchat ho viděly šatnářky, na volání ale nereagoval, nasedl do auta a i s dcerou zmizel. Po Marianu Rabinském teď pátrají policisté po celé republice. Zřejmě chce prchnout za hranice. už před půl rokem se prý nechal slyšet, že dceři shání falešný pas, aby ji mohl odvézt do Jižní Ameriky.

To ale není to nejhorší, podle jeho bývalé manželky se v minulosti léčil na psychiatrii a může být nebezpečný nejen cizím lidem, ale i své vlastní dceři.

"Mohl by jí v afektu ublížit, bojím se, trpí poruchou osobnosti s prvky agresivity," tvrdí Barbora Rabinská. Noemi je vysoká 120 centimetrů, má hnědé vlasy po ramena a zelené oči.

Rabinskému za únos hrozí tříletý trest, snad se nedostane do situace, kdy by se přestal ovládat a vlastní dceři nebo někomu dalšímu ublížil.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Z vraždy dítěte v Lounech obviněn mladý muž, hrozí mu výjimečný trest

25.03.2019 22:29 Aktualizováno Policisté obvinili dvacetiletého muže z vraždy dítěte. Případ se stal v polovině února v Lounech,…

V domě na Brněnsku se střílelo. Muž zabil svou matku, pak spáchal…

25.03.2019 16:56 Aktualizováno Dvě oběti má dnešní ranní střelba v rodinném domě v Ostopovicích na Brněnsku. Podle vyšetřovací…

Policisté odvolali pátrání po dívce z Olomoucka. Její matka ji našla na…

25.03.2019 09:09 Policisté odvolali pátrání po čtyřleté dívce z Olomoucka, které vyhlásili na konci ledna letošního…

Policie zadržela pyromana z Prahy. Založil 31 požárů, během 20 minut…

24.03.2019 17:57 Aktualizováno Policie zadržela a obvinila šestadvacetiletého muže, který má podle kriminalistů na svědomí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama