Žena pobodala partnera. Pomoc mu zavolala až za 12 hodin

Krasíkov - Další případ napadení mezi partnery se stal tentokrát v Krasíkově na Orlickoústecku, kde žena pobodala svého druha. Pomoc mu zavolala ale až 12 hodin po útoku, kdy se mu začalo dělat špatně. Čtyřicetiletý muž měl v hrudníku šesticentimetrovou ránu a navíc krvácel z ramene. Podle lékařů je až neuvěřitelné, že tak dlouhou dobu bez ošetření přežil.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Tak zoceleného pacienta jsme už dlouho neošetřovali, tvrdili lékaři. A o tomto případu se podle nich bude v odborných kruzích ještě hodně dlouho mluvit.

Žena v noci na pondělí bodla svého druha přímo do hrudníku a to deseticentimetrovou čepelí nože. Rána prošla do hloubky šesti centimetrů. Pak ostří ještě poranilo rameno a muž krvácel. Šel spát, ráno se mu ale začala motat hlava, takže mu družka zavolala pomoc.

Když lékaři slyšeli o bodné ráně, hodně spěchali. Muž byl s dírou ve hrudi při vědomí, nepožadoval ani léky na bolest. Záchranáři ho okamžitě odvezli do nemocnice v Olomouci, kde ho čekala operace. Naopak jeho družka mířila na výslech.

Policisté čekají na lékařskou zprávu, zatím ještě není jasné, z čeho žena může být obviněná. Spekuluje se i o pokusu o vraždu. Motiv zůstává pro policii neznámý. Zatím ani není jasné, zda rozpory přiživil alkohol.

Témata: krimi | pokus o vraždu
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Z vraždy dítěte v Lounech obviněn mladý muž, hrozí mu výjimečný trest

25.03.2019 22:29 Aktualizováno Policisté obvinili dvacetiletého muže z vraždy dítěte. Případ se stal v polovině února v Lounech,…

V domě na Brněnsku se střílelo. Muž zabil svou matku, pak spáchal…

25.03.2019 16:56 Aktualizováno Dvě oběti má dnešní ranní střelba v rodinném domě v Ostopovicích na Brněnsku. Podle vyšetřovací…

Policisté odvolali pátrání po dívce z Olomoucka. Její matka ji našla na…

25.03.2019 09:09 Policisté odvolali pátrání po čtyřleté dívce z Olomoucka, které vyhlásili na konci ledna letošního…

Policie zadržela pyromana z Prahy. Založil 31 požárů, během 20 minut…

24.03.2019 17:57 Aktualizováno Policie zadržela a obvinila šestadvacetiletého muže, který má podle kriminalistů na svědomí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama