Žena ze Smíchova útočila už před dvěma týdny, škrtila zákaznici v kavárně

Praha - Třiatřicetiletá žena, která ve čtvrtek odpoledne v obchodním centru na pražském Smíchově nemilosrdně ubodala jinou ženu, se pokusila vraždit už před dvěma týdny. Tehdy ještě neúspěšně.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto

Podle informací iDnes.cz žena před dvěma týdny zaútočila na zákaznici kavárny na pražském Újezdu. Počkala, až mladá žena odejde na toaletu, vyrazila za ní a pokusila se ji uškrtit tričkem.

Podle svědků navíc bez váhání přiznala, že chce někoho zabít už dlouho. V Bohnicích byla v minulosti už několikrát, pokaždé však dobrovolně, ne po nařízení soudu.

Naposledy útočnicce za branammi psychiatrické léčebnhy skončila právě před dvěma týdny, když se v kavárně, kde byla pravidelnou zákaznicí, pokusila zavraždit náhodně vybranou ženu, která do podniku dorazila s kamarádkami.

iDnes popisuje, že útočnice klidně seděla u baru, pokuřovala a poslouchala hudbu. Podle personálu se chovala úplně normálně, nikdy v minulosti s ní prý nebyly potíže.

Vše se ovšem změnilo, když do kavárny dorazila skupina mladých žen. Útočnice počkala, než si jedna z návštěvnic podniku odskočila na toaletu a vydala se za ní.

Vzápětí se ovšem ze záchoda ozval hlasitý křik. Když dovnitř vběhnul personál, uviděl, jak třiatřicetiletá zákaznice škrtí vlastním tričkem přibližně o deset let mladší ženu.

Když psychicky narušená žena s útokem neuspěla, klidně odešla a sedla si zpátky ke stolu. Na otázku, zda si uvědomuje, že právě někoho škrtila, dotyčná odpověděla, že jde přece o úplně normální věc.

Žena měla další konflikty i v bohnické léčebně, kde po pokusu o uškrcení jiné ženy skončila. Jen den před propuštěním prý jiné pacientce vyhrožovala, že si na ní někde počká a ukáže jí.

Své sny o ubližování jiným lidem si třiatřicetiletá psychiatrická pacientka splnila ve čtvrtek v obchodním centru na Smíchově, kde popadla nůž z regálu a ubodala čtyřiapadesátiletou zákaznici v oddělení domácích potřeb, která měla tu smůlu, že tam právě nakupovala.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ženě ruply nervy. Po hádce zavraždila manžela, hrozí jí 18 let za mřížemi

13.11.2018 11:31 Aktualizováno Žena v Olešnici na Blanensku podle policie po předchozí hádce zabila svého manžela. K činu se…

V ČR řádí sňatkový podvodník. Vydává se za vojáka na misi, ženu obral o…

12.11.2018 13:46 Zatím neznámý podvodník se podle policie vydával za vojáka na zahraniční misi v Afghánistánu. Ženě,…

Pohozený kojenec málem umrzl. Policie obvinila matku z pokusu o vraždu

12.11.2018 11:13 Pražská policie obvinila z pokusu o vraždu ženu, která podle nich nechala letos v únoru své…

Povedená rodinka. Syn poslal otci do věznice pervitin, za mříže se vrátí…

12.11.2018 10:30 Odsouzený muž ve věznici Valdice na Jičínsku si nechal od svého syna poslat do vězení pervitin.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama