Muž napadl cyklistku na Karlovarsku a pokusil se ji znásilnit. Mluví německy

Karlovy Vary - Nebezpečného zvrhlíka, patrně z Německa, hledají karlovarští kriminalisté. Pokusil se znásilnit cyklistku. Žena se mu ale ubránila, dobře si zapamatovala jeho podobu i část registrační značky auta, ve kterém ujel. Policie prosí veřejnost o spolupráci.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Ilustrační foto

Karlovarští kriminalisté pátrají po zatím neznámém násilníkovi, který se v pátek odpoledne pokusil znásilnit ženu u obce Hřebečná na Karlovarsku. Žena se muži aktivně bránila a kousla ho do prstu. Odpor jí zřejmě pomohl, protože na znásilnění nedošlo. Oběť pokusu o znásilnění si ale dobře všimla, že muž mluvil plynně německy. A odpovídala by tomu ií registrační značka auta, které si žena částečně všimla.

Muž ji přepadl na silnici ve směru od Rýžovny do obce Hřebečná na Karlovarsku. Přijel k ní autem zrovna když stála vedle svého kola na okraji polní cesty. "Muž vystoupil z auta, chytil ženu za ruce a snažil se ji odtáhnout směrem k lesu. Aby nemohla křičet o pomoc, zakrýval jí ústa dlaní," popsala policejní mluvčí Zuzana Týřovská.

Žena toho využila a násilníka kousla do prstu. Ten ji povalil na zem a snažil se ji osahávat. "Vzhledem k tomu, že se domnívala, že jde o německy mluvícího muže, začala na něj němčině křičet, aby jí nechal být. Poté ženu pustil a německy jí řekl, aby nikomu nic o tom, co se stalo, neříkala. Z místa utekl zpět ke svému vozidlu a odjel pravděpodobně ve směru na osadu Rýžovna," uvedla mluvčí.

Žena si útočníka dobře zapamatovala a později ho popsala - policisté sestavili i jeho přibližnou podobu. Jde o bělocha, který mluvil plynule německy, zhruba ve věku 25 až 30 let. Byl vysoký přibližně 175 cm a měl robustní postavu. Na hlavě měl muž pravděpodobně obarvené blond vlasy žluté barvy, střižené na ježka, sčesané dozadu a po stranách vyholené.

V levém uchu měl muž náušnici ve tvaru klacku o délce cca 5 – 10 cm tmavě hnědé barvy. Na sobě měl triko s krátkým rukávem výrazné světle zelené barvy s červeno oranžovým nápisem přes celá prsa. Po útoku měl na triku roztržený rukáv.

Žena si vybavuje, že přijel tmavě modrým autem, zřejmě značky Peugeot. Všimla si i počátečních písmen na registrační značce - "ANA". To by rovněž napovídalo, že muž pochází z Německa. Počáteční písmena AN totiž mají auta ze sousedního Bavorska, konkrétně zemského okresu Ansbach.

"Kriminalisté žádají všechny svědky, kteří byli v danou dobu poblíž místa, kde došlo k incidentu a viděli hledaného muže nebo jeho vozidlo, aby ihned volali na linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu a pomohli tak kriminalistům k dopadení pachatele," dodala mluvčí.

Témata: krimi | Znásilnění | Cizinci
Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cizinec v Rokycanech postřelil partnerku do hlavy, je obviněn za pokus…

20.10.2018 13:05 Kriminalisté obvinili v pátek večer z pokusu vraždy a nedovoleného ozbrojování 43letého cizince,…

V Praze se potlouká pedofil? Dívka ho natočila na mobil, policie vyhlásila…

20.10.2018 10:30 Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se minulou sobotu na dětském hřišti v Praze 9 pokoušel…

Zabijácké drogy na Ostravsku pochází z Polska. Hlavní pachatel stále uniká

19.10.2018 11:50 Syntetické drogy, jež v minulých týdnech zabíjely v Moravskoslezském kraji, pochází zřejmě z Polska…

Hon na nebezpečného cizince: Nad Plzní létal policejní vrtulník

19.10.2018 08:58 Policejní zásahová jednotka zadržela ve čtvrtek pozdě večer na plzeňském sídlišti Lochotín…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama