Čtyři dívky v autě ujížděly policii. Zastavilo je až 32 výstřelů

Trnava - Policejní hlídka naháněla auto, ve kterém seděly čtyři ženy. Zastavilo je až 32 výstřelů. Dvě ženy střelba zranila.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Policie SR, ilustrační fotografie

Honička začala v ulicích Trnavy. Policisté chtěli zkontrolovat podezřelé vozidlo, které prudce zrychlilo, když je posádka zpozorovala. Šofér na výzvy nereagoval, píše web tvnoviny.sk. Když se auto zastavilo, čtyři ženy v autě se zamkly a zatáhly okna. Poté se auto prudce rozjelo proti policistovi, který je chtěl legitimovat.

"Policista musel před autem uskočit. Pak vytáhl zbraň a jednou vystřelil na zadního nárazníku. Auto dál ujíždělo směrem na Bučany a rychlou a bezohlednou jízdou ohrožovalo ostatní řidiče na cestě," uvedla mluvčí krajského ředitelství policie v Trnavě Martina Kredatusová.

Do pronásledování podezřelého auta se zapojily další hlídky. Opět museli několikrát vystřelit, ale auto se čtyřmi divoženkami pokračovalo dál v jízdě. Honička skončila po mnoha kilometrech. Policisté nakonec vystřelili na vůz celkem 32krát. Třináct výstřelů mířilo do auta, které mělo kradené registrační značky. "Řidička utrpěla průstřel hrudníku a ucha. Střelné poranění ramene utrpěla i šestnáctiletá spolujezdkyně," uvedl mluvčí záchranné služby Boris Chmel.

Další dvě děvčata (17 a 19) vyvázla bez zranění. Podle tvnoviny.sk šlo o čtyři narkomanky. "Při prohlídce vozidla zajistil kriminalistický technik stopy po omamných látkách a existuje podezření, že řidička byla pod jejich vlivem," dodala policejní mluvčí.

Témata: Policie SR
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tři sourozenci zameškávali školu. Když už dorazili, tak bez pomůcek. Po…

17.10.2018 13:30 V součtu stovky hodin zameškala ve škole bez omluvy trojice nezletilých sourozenců z…

Na Třebíčsku řádil recidivista. Je podezřelý ze dvou znásilnění

17.10.2018 13:23 Soud poslal kvůli sexuálnímu násilí do vazby dvacetiletého muže z Třebíčska. Podle policie se ve…

Kvůli mrtvému novorozenci prověřila policie desítky žen. Případ zůstává…

17.10.2018 11:18 Desítky žen z celé České republiky už prověřili policisté v souvislosti s pátráním po matce mrtvého…

Lupič přepadl supermarket v Brně. Dopadl špatně, zrovna nakupoval i…

16.10.2018 10:11 Aktualizováno Brno - Ozbrojený muž chtěl v pondělí večer vyloupit supermarket ve Vondrákově ulici v Brně.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama