Zloděj prchal před policisty 25 kilometrů. Trestán byl mnohokrát

Havířov - Zloděj na severu Moravy nejprve ukradl osobní auto, pak se pokusil vykrást několik prodejen a pak 25 kilometrů ujížděl před policisty. Nakonec se ukázalo, že je to 11x trestaný recidivista, kterého teď nově obvinili z dalších 15 prohřešků.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

371

Havířov takovou honičku dlouho nezažil. Recidivista nejdříve v Třinci ukradl auto, to mu ale nestačilo. dvě hodiny po půlnoci zřejmě potřeboval větší dávku adrenalinu, a tak se pokusil vykrást několik budov. "To se mu však nepodařilo, protože byl vyrušen kolemjdoucí osobou," komentoval případ policejní mluvčí Miroslav Kolátek.

Chuť si chtěl spravit na této čerpací stanici. "Nacouval vozidlem do vstupních dveří prodejny havířovské čerpací stanice," popsal chování recidivisty Kolátek. Ale i odtud odjel s prázdnou. všimla si ho totiž policejní hlídka.

Té ujížděl úzkými cestičkami, kruhové objezdy bral jen v protisměru a dokonce se mu podařilo hlídku napálit. Nechal se předjet, udělal rychlou otočku a ujížděl dál. Zběsilá jízda skončila po 25 kilometrech v ostravské Rudné ulici.

Když ho hlídka dohonila, bylo poznat, že už za sebou několik prohřešků má, ihned si lehl na zem a dal ruce za hlavu. "Před jeho nočním, řáděním mu policejní komisař sdělil obvinění z 15 skutků," uvedl Kolátek. Po noční jízdě mu přibylo dalších 6. Za mřížemi může strávit až 5 let.

Témata: Policie ČR | krádeže
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Praze se potlouká pedofil? Dívka ho natočila na mobil, policie vyhlásila…

20.10.2018 10:30 Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se minulou sobotu na dětském hřišti v Praze 9 pokoušel…

Zabijácké drogy na Ostravsku pochází z Polska. Hlavní pachatel stále uniká

19.10.2018 11:50 Syntetické drogy, jež v minulých týdnech zabíjely v Moravskoslezském kraji, pochází zřejmě z Polska…

Hon na nebezpečného cizince: Nad Plzní létal policejní vrtulník

19.10.2018 08:58 Policejní zásahová jednotka zadržela ve čtvrtek pozdě večer na plzeňském sídlišti Lochotín…

Policie odvolala pátrání po agresivním chovanci

18.10.2018 19:51 Aktualizováno Policie odvolala pátrání po šestnáctiletém chlapci, který se nevrátil z povolené vycházky do…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama