Muže přepadli lupiči s pistolí. Odjeli s ním domů a okradli ho

Plzeň - Plzeňští policisté pátrají po dvojici lupičů, která s pistolí v ruce přepadla muže v centru Plzně. Útočníci ho výhrůžkami donutili, aby je vzal k sobě domů. Ve výtahu ale jednoho z nich natočila průmyslová kamera a lidé by ho mohli poznat.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Zbraně
doporučujeme

Lupiči si na muže počkali před barem v ulici Kardinála Berana nedaleko centra Plzně. Devětačtyřicetiletému muži přitlačili k boku pistoli a donutili ho, aby s nimi nastoupil do taxíku. Přepadený měl strach, a tak do vozu nastoupil.

V autě mu lupiči poručili, ať jim řekne, kde bydlí a společně jeli asi čtyři kilometry do Strážnické ulice k muži domů. Pak s ním jeden z nich vystoupil a donutil ho, aby mu otevřel svůj byt. Tam mu ukradl peněženku s penězi a doklady, mobilní telefon a nějaké potraviny.

Když ale muži jeli do bytu výtahem, natočily je průmyslové kamery - lupič je na obrázku v červeném kroužku. Má světle hnědé vlasy a na sobě šedé tričko a světlé džíny. Do výtahu po nějaké chvíli nastoupil další muž, který si mohl něčeho všimnout. I po něm, jako po případném svědkovi, policisté pátrají.

Policie žádá veřejnost, kdyby někdo muže na fotografiích poznal, ať se ozve na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

Témata: loupež | Policie ČR | zbraně
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Z vraždy dítěte v Lounech obviněn mladý muž, hrozí mu výjimečný trest

25.03.2019 22:29 Aktualizováno Policisté obvinili dvacetiletého muže z vraždy dítěte. Případ se stal v polovině února v Lounech,…

V domě na Brněnsku se střílelo. Muž zabil svou matku, pak spáchal…

25.03.2019 16:56 Aktualizováno Dvě oběti má dnešní ranní střelba v rodinném domě v Ostopovicích na Brněnsku. Podle vyšetřovací…

Policisté odvolali pátrání po dívce z Olomoucka. Její matka ji našla na…

25.03.2019 09:09 Policisté odvolali pátrání po čtyřleté dívce z Olomoucka, které vyhlásili na konci ledna letošního…

Policie zadržela pyromana z Prahy. Založil 31 požárů, během 20 minut…

24.03.2019 17:57 Aktualizováno Policie zadržela a obvinila šestadvacetiletého muže, který má podle kriminalistů na svědomí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama