Záhadné zmizení: Muž (53) odešel na houby, už tři dny ho nikdo neviděl

Praha - Už od středy pátrají pražští policisté po třiapadesátiletém Janovi Schmiedovi z Prahy. Muž odjel červeným opelem na houby, už jej ale nikdo neviděl. Rodina se obává, že si mohl ublížit.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Pohřešovaný muž totiž před třemi týdny přestal chodit do práce a od té doby byl ve špatném psychickém stavu. "Odmítal pomoc, s nikým nekomunikoval a byl uzavřený do sebe. V poslední době stále opakoval, že už ho nebaví žít. Tedy je na místě obava o jeho život nebo zdraví, jelikož nemůžeme vyloučit pokus o sebevraždu," uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Pohřešovaný muž bydlí v Praze 4. Naposledy jej viděli, jak odjíždí červeným vozidlem značky Opel Astra caravan registrační značky 3AR 9916. Podle policejního mluvčího Daňka jel zřejmě do lesa na houby.

Pohřešovaný muž měří 170 centimetrů, je hubené postavy, má oválný vrásčitý hubený obličej, prošedivělé krátké vlasy a strniště. "Zvláštním znamením je, že muž nemá zuby," upozornil mluvčí Daněk. V době zmizení měl mít oblečeny modré rifle, červené tričko s krátkým rukávem a bílé botasky. Vzhledem k tomu, že šel na houby, tak u sebe pravděpodobně měl košík.

Policisté proto vyzvali všechny, kteří by měli informaci, která by k vypátrání pohřešovaného muže mohla pomoci, aby se neprodleně obrátili na linku 158. "Klíčový by mohl být výskyt výše uvedeného vozidla. Mohlo by stát zaparkované například někde u lesa a muž se mohl při houbaření dostat do nesnází a nyní potřebuje pomoc.Jestli jste si vozidla všimli, také kontaktujte tísňovou linku," vyzval Daněk..

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž se vydával za agenta CIA, z lidí vylákal miliony

14.09.2019 16:39 Historkami, že je agent CIA, lékař nebo ředitel obchodního domu, vylákal šestačtyřicetiletý Milan…

Po dálnici D4 se řítila formule, policie pátrá po řidiči +VIDEO

12.09.2019 15:38 Příbramští policisté pátrají po řidiči formule, který jel v neznámé době po dálnici D4. Jízdu…

Hororový nález v Teplicích. Před domem leželi dva mrtví lidé

11.09.2019 17:14 Aktualizováno Teplická policie vyšetřuje od dnešního rána úmrtí dvou lidí, jejichž těla kolemjdoucí našli před…

Policisté odvolali pátrání po ženě z Olomoucka, byla nalezena mrtvá

11.09.2019 16:42 Policisté odvolali pátrání po čtyřiatřicetileté pohřešované ženě z Olomoucka, které vyhlásili na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama