Záhadné zmizení: Muž (53) odešel na houby, už tři dny ho nikdo neviděl

Praha - Už od středy pátrají pražští policisté po třiapadesátiletém Janovi Schmiedovi z Prahy. Muž odjel červeným opelem na houby, už jej ale nikdo neviděl. Rodina se obává, že si mohl ublížit.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Pohřešovaný muž totiž před třemi týdny přestal chodit do práce a od té doby byl ve špatném psychickém stavu. "Odmítal pomoc, s nikým nekomunikoval a byl uzavřený do sebe. V poslední době stále opakoval, že už ho nebaví žít. Tedy je na místě obava o jeho život nebo zdraví, jelikož nemůžeme vyloučit pokus o sebevraždu," uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Pohřešovaný muž bydlí v Praze 4. Naposledy jej viděli, jak odjíždí červeným vozidlem značky Opel Astra caravan registrační značky 3AR 9916. Podle policejního mluvčího Daňka jel zřejmě do lesa na houby.

Pohřešovaný muž měří 170 centimetrů, je hubené postavy, má oválný vrásčitý hubený obličej, prošedivělé krátké vlasy a strniště. "Zvláštním znamením je, že muž nemá zuby," upozornil mluvčí Daněk. V době zmizení měl mít oblečeny modré rifle, červené tričko s krátkým rukávem a bílé botasky. Vzhledem k tomu, že šel na houby, tak u sebe pravděpodobně měl košík.

Policisté proto vyzvali všechny, kteří by měli informaci, která by k vypátrání pohřešovaného muže mohla pomoci, aby se neprodleně obrátili na linku 158. "Klíčový by mohl být výskyt výše uvedeného vozidla. Mohlo by stát zaparkované například někde u lesa a muž se mohl při houbaření dostat do nesnází a nyní potřebuje pomoc.Jestli jste si vozidla všimli, také kontaktujte tísňovou linku," vyzval Daněk..

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Surový útok v Trutnově: Recidivista napadl muže, ten v nemocnici zemřel

22.02.2019 10:00 Muž v Trutnově před zábavním podnikem napadl v neděli 17. února jiného muže. Zraněný muž později v…

Chlapec (15) v Havlíčkově Brodě zaútočil nožem na spolužačku, skončil ve…

22.02.2019 09:45 Policie na Vysočině vyšetřuje případ napadení, při kterém patnáctiletý žák základní školy v…

Sbírka na Vojtíška s rakovinou byl podvod, policie obvinila dvě ženy

21.02.2019 16:40 Kriminalisté z Havlíčkova Brodu ukončili vyšetřování podvodné sbírky na nemocného Vojtíška.…

Záhadná smrt dítěte v Lounech: Policie obvinila mladíka ze závažných…

19.02.2019 10:10 Kriminalisté vyšetřují úmrtí dítěte v Lounech. Zadrželi mladého muže a obvinili ho z násilných…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama