Záhadné zmizení: Muž (53) odešel na houby, už tři dny ho nikdo neviděl

Praha - Už od středy pátrají pražští policisté po třiapadesátiletém Janovi Schmiedovi z Prahy. Muž odjel červeným opelem na houby, už jej ale nikdo neviděl. Rodina se obává, že si mohl ublížit.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Pohřešovaný muž totiž před třemi týdny přestal chodit do práce a od té doby byl ve špatném psychickém stavu. "Odmítal pomoc, s nikým nekomunikoval a byl uzavřený do sebe. V poslední době stále opakoval, že už ho nebaví žít. Tedy je na místě obava o jeho život nebo zdraví, jelikož nemůžeme vyloučit pokus o sebevraždu," uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Pohřešovaný muž bydlí v Praze 4. Naposledy jej viděli, jak odjíždí červeným vozidlem značky Opel Astra caravan registrační značky 3AR 9916. Podle policejního mluvčího Daňka jel zřejmě do lesa na houby.

Pohřešovaný muž měří 170 centimetrů, je hubené postavy, má oválný vrásčitý hubený obličej, prošedivělé krátké vlasy a strniště. "Zvláštním znamením je, že muž nemá zuby," upozornil mluvčí Daněk. V době zmizení měl mít oblečeny modré rifle, červené tričko s krátkým rukávem a bílé botasky. Vzhledem k tomu, že šel na houby, tak u sebe pravděpodobně měl košík.

Policisté proto vyzvali všechny, kteří by měli informaci, která by k vypátrání pohřešovaného muže mohla pomoci, aby se neprodleně obrátili na linku 158. "Klíčový by mohl být výskyt výše uvedeného vozidla. Mohlo by stát zaparkované například někde u lesa a muž se mohl při houbaření dostat do nesnází a nyní potřebuje pomoc.Jestli jste si vozidla všimli, také kontaktujte tísňovou linku," vyzval Daněk..

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama