Večer v baru se zvrhl, muž novou známou znásilnil. Pomozte policii

Praha - Pražští kriminalisté už více než dva měsíce pátrají po neznámém násilníkovi, který na začátku června v Praze znásilnil ženu, kterou krátce před tím poznal v baru. Oběť po vynuceném sexu navíc okradl.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Ilustrační foto

"Poškozená se v restauraci na Smíchově 6. června seznámila se dvěma muži. Tam spolu popili alkohol a pak vyrazili autobusem na Spořilov k nim domů. Tam ale nedojeli," popisuje pražský policejní mluvčí Jan Daněk.

Místo toho všichni tři vystoupili na zastávce Chodovec, odkud pěšky šli do Senohrabské ulice. "Na křižovatce s ulicí Klapálkova jeden z mužů ženu natlačil do trávy, kde ji znásilnil. Podle poškozené se ji pokusil znásilnit i druhý z nich, tomu se to však nepovedlo. Následně z místa oba odešli pryč, ale znásilněné ženě ještě před tím odcizili dva mobilní telefony," rekapituluje červnový útok Daněk.

Protože policisté nedokáží s případem "hnout" vlastními silami, prosí nyní o pomoc veřejnost. Dali k dispozici identikit jednoho z útočníků. Kriminalisté ovšem upozorňují, že je přesný asi jen na 55 procent.

"Muž z identikitu byl ve věku okolo 45 let, střední postavy, vysoký asi 160 až 165 centimetrů. Měl tmavé, asi pět centimetrů dlouhé vlasy a větší kulaté modré nebo hnědé oči. Měl nevýrazné rty, odstáté uši a rovný úzký nos. Oblečený byl do pískově žlutých kalhot a hovořil česky s ukrajinským přízvukem. Na tvářích měl jizvy, pravděpodobně po neštovicích," přibližuje prvního z násilníků policejní mluvčí.

O druhém muži dokázala znásilněná žena říct jen to, že byl vysoký asi 185 centimetrů a měl robustní postavu. Policisté prosí všechny, kdo útočníka nebo útočníky znají, aby se přihlásili na lince 158.

Témata: krimi | Znásilnění
Vstupte do diskuze (3)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zabijácké drogy na Ostravsku pochází z Polska. Hlavní pachatel stále uniká

19.10.2018 11:50 Syntetické drogy, jež v minulých týdnech zabíjely v Moravskoslezském kraji, pochází zřejmě z Polska…

Hon na nebezpečného cizince: Nad Plzní létal policejní vrtulník

19.10.2018 08:58 Policejní zásahová jednotka zadržela ve čtvrtek pozdě večer na plzeňském sídlišti Lochotín…

Policie odvolala pátrání po agresivním chovanci

18.10.2018 19:51 Aktualizováno Policie odvolala pátrání po šestnáctiletém chlapci, který se nevrátil z povolené vycházky do…

Tři sourozenci zameškávali školu. Když už dorazili, tak bez pomůcek. Po…

17.10.2018 13:30 V součtu stovky hodin zameškala ve škole bez omluvy trojice nezletilých sourozenců z…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama