Záhadná vražda v Liberci: Policisté se vrátili na místo činu

Liberec - Liberecká policie pokračuje ve vyšetřování případu čtyřiadvacetileté ženy, kterou před 14 dny zavraždil neznámý pachatel. Tělo pak vyhodil z okna bytu a odtáhl do koryta řeky Nisy.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Kriminalisté se v úterý ráno spolu s techniky znovu vrátili do bytu zavražděné ženy. Pokračují tam ve sbírání dalších stop, které by je mohly dovést na stopu pachatele.

Ten podle informací TV Nova stále uniká. Na jeho dopadení byl ustanoven speciální tým. Otázkou stále zůstává, jak žena zemřela. Vyšetřovatelé to z výsledku pitvy vědí. Ví to i vrah, a proto tuto informaci zatím kriminalisté nechtějí zveřejňovat.

Případ se stal předminulou středu v noci. Lidé si všimli muže, který vyhodil z okna bezvládné tělo ženy, pak za ním vyskočil a vláčel ho pryč.

Další den kriminalisté mrtvolu objevili v nedalekém korytě řeky Nisy, pod rušnou křižovatku v Jungmannově ulici, kam ji vrah odtáhl. Podle svědků se do bytu ještě vrátil a snažil se zahlazovat stopy. Když ho vyrušila přivolaná hlídka, utekl přes balkon.

Svůj bestiální čin spáchal před pětiletým synem ženy, kterého po otevření bytu policisté našli uplakaného uvnitř. Sousedé si myslí, že ženu zavraždil její partner. Za surovou vraždu pachateli hrozí až osmnáctileté vězení.

Témata: krimi | Vražda
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vražda na benzínce v Nelahozevsi: Policie má novou stopu, žádá veřejnost o…

11.12.2018 17:08 Policie hledá v souvislosti s vraždou na čerpací stanici v Nelahozevsi batoh značky Dakine červené…

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Plzeňští kriminalisté obvinili dva muže ze dvou vražd, oba skončili ve…

10.12.2018 17:54 Plzeňská policie obvinila z vraždy dva muže, jeden je podezřelý, že v sobotu zabil sečnou zbraní…

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama