Záhadná vražda v Liberci: Policisté se vrátili na místo činu

Liberec - Liberecká policie pokračuje ve vyšetřování případu čtyřiadvacetileté ženy, kterou před 14 dny zavraždil neznámý pachatel. Tělo pak vyhodil z okna bytu a odtáhl do koryta řeky Nisy.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Kriminalisté se v úterý ráno spolu s techniky znovu vrátili do bytu zavražděné ženy. Pokračují tam ve sbírání dalších stop, které by je mohly dovést na stopu pachatele.

Ten podle informací TV Nova stále uniká. Na jeho dopadení byl ustanoven speciální tým. Otázkou stále zůstává, jak žena zemřela. Vyšetřovatelé to z výsledku pitvy vědí. Ví to i vrah, a proto tuto informaci zatím kriminalisté nechtějí zveřejňovat.

Případ se stal předminulou středu v noci. Lidé si všimli muže, který vyhodil z okna bezvládné tělo ženy, pak za ním vyskočil a vláčel ho pryč.

Další den kriminalisté mrtvolu objevili v nedalekém korytě řeky Nisy, pod rušnou křižovatku v Jungmannově ulici, kam ji vrah odtáhl. Podle svědků se do bytu ještě vrátil a snažil se zahlazovat stopy. Když ho vyrušila přivolaná hlídka, utekl přes balkon.

Svůj bestiální čin spáchal před pětiletým synem ženy, kterého po otevření bytu policisté našli uplakaného uvnitř. Sousedé si myslí, že ženu zavraždil její partner. Za surovou vraždu pachateli hrozí až osmnáctileté vězení.

Témata: krimi | Vražda
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Opilý motorkář naboural v Žirovnici policejní hlídku

14.10.2018 11:59 Opilý motocyklista ujížděl v sobotu v Žirovnici na Pelhřimovsku policejní hlídce, poté do…

Muž dluží 31 věřitelům dva miliony korun, hrozí mu vězení

14.10.2018 10:39 Vězení rok až pět let nebo peněžitý trest hrozí muži, kterého začala kvůli úvěrovým podvodům a…

Další zabiják v Česku. V kauze syntetických drog policie varuje před novým…

11.10.2018 13:55 V kauze otrav syntetickými drogami, která se v minulých týdnech šířila Moravskoslezským krajem,…

Policie pátrala po dívce (14) z Liberecka, do akce se vydal i vrtulník s…

09.10.2018 22:17 Aktualizováno Policisté hledali od dnešního odpoledne čtrnáctiletou dívku z Liberce. Kvůli jejímu špatnému…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama