Tělo pohřešované Slovenky našli ve vodní nádrži, policie prověřuje tři verze

Bratislava - V pondělí odpoledne objevili slovenští policisté ve vodní nádrži tělo pohřešované Marie z Piešťan. Ta více než před týdnem odešla na procházku a od té doby o ní nikdo neměl žádné zprávy. Policejní vyšetřování nyní pracuje se třemi verzemi, co se mohlo stát.

Přidejte svůj názor

Policie SR, ilustrační fotografie

Před více než týdnem začalo rozsáhlé pátrání slovenských policistů po mamince dvou dětí, která beze slova zmizela. Doma řekla, že se jde projít, potom už se neozvala. Pátrání odhalilo jediné vodítko, policejní pes zachytil pachovou stopu, která končila na mostě nad řekou Váh.

Všichni se obávali nejhoršího a nález těla vyloučil přijatelnější teorii, že na mostě nasedla do auta a odjela pryč. Manžel u identifikace neunesl strašlivé zprávy a zhroutil se. Policie totožnost potvrdí až po testech DNA, které mohou zabrat ještě několik dní.

Lékař po prvotním ohledání vyloučil cizí zavinění. Co přesně se stalo, ukáže až policejní vyšetřování. Slovenští kriminalisté pracují podle portálu TVNoviny.sk se třemi verzemi.

Podle první verze mohla Marie spáchat sebevraždu. Tomu ale napovídá velmi málo věcí. Marie měla dva malé syny, podle manžela byl jejich vztah v pořádku, nic nenasvědčovalo tomu, že by si měla sáhnout na život. "Přestěhovali jsme se sem, byl to náš splněný sen. Tohle není někdo, kdo má problém," popsal společné soužití manžel.

Druhou vyšetřovací verzí je, že Marii do řeky někdo hodil. I když prvotní lékařské ohledání vyloučilo cizí zavinění, neznamená to, že Marii někdo z mostu nepomohl. Zasahující lékař navíc nemusel odhalit veškeré důkazy, které může odhalit nařízená pitva.

Třetí verze pracuje s tím, že šlo o nešťastnou náhodu. Policejní vyšetřování je zatím v úplných začátcích, vyloučit se ještě nepodařilo ani jednu z verzí.

Témata: krimi | Slovensko
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Češka naletěla sňatkovému podvodníkovi, sliboval lásku a ropný vrt

12.12.2018 16:56 Žena naletěla podle policie sňatkovému podvodníkovi. Muž jí sliboval lásku a ropný vrt ve Spojených…

Hádka na Táborsku skončila smrtí, útočníkovi hrozí 16 let natvrdo

12.12.2018 15:05 Po čtvrteční potyčce dvou mužů na Táborsku zemřel mladší z nich. Muž (28) skončil po incidentu v…

Vražda na benzínce v Nelahozevsi: Policie má novou stopu, žádá veřejnost o…

11.12.2018 17:08 Policie hledá v souvislosti s vraždou na čerpací stanici v Nelahozevsi batoh značky Dakine červené…

Muž je obviněn z pokusu vraždy na Vsetínsku, skončil ve vazbě

11.12.2018 09:56 Kriminalisté vyšetřují od konce minulého týdne pokus vraždy na Vsetínsku. V sobotu obvinili…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama