Tělo pohřešované Slovenky našli ve vodní nádrži, policie prověřuje tři verze

Bratislava - V pondělí odpoledne objevili slovenští policisté ve vodní nádrži tělo pohřešované Marie z Piešťan. Ta více než před týdnem odešla na procházku a od té doby o ní nikdo neměl žádné zprávy. Policejní vyšetřování nyní pracuje se třemi verzemi, co se mohlo stát.

Přidejte svůj názor

Policie SR, ilustrační fotografie

Před více než týdnem začalo rozsáhlé pátrání slovenských policistů po mamince dvou dětí, která beze slova zmizela. Doma řekla, že se jde projít, potom už se neozvala. Pátrání odhalilo jediné vodítko, policejní pes zachytil pachovou stopu, která končila na mostě nad řekou Váh.

Všichni se obávali nejhoršího a nález těla vyloučil přijatelnější teorii, že na mostě nasedla do auta a odjela pryč. Manžel u identifikace neunesl strašlivé zprávy a zhroutil se. Policie totožnost potvrdí až po testech DNA, které mohou zabrat ještě několik dní.

Lékař po prvotním ohledání vyloučil cizí zavinění. Co přesně se stalo, ukáže až policejní vyšetřování. Slovenští kriminalisté pracují podle portálu TVNoviny.sk se třemi verzemi.

Podle první verze mohla Marie spáchat sebevraždu. Tomu ale napovídá velmi málo věcí. Marie měla dva malé syny, podle manžela byl jejich vztah v pořádku, nic nenasvědčovalo tomu, že by si měla sáhnout na život. "Přestěhovali jsme se sem, byl to náš splněný sen. Tohle není někdo, kdo má problém," popsal společné soužití manžel.

Druhou vyšetřovací verzí je, že Marii do řeky někdo hodil. I když prvotní lékařské ohledání vyloučilo cizí zavinění, neznamená to, že Marii někdo z mostu nepomohl. Zasahující lékař navíc nemusel odhalit veškeré důkazy, které může odhalit nařízená pitva.

Třetí verze pracuje s tím, že šlo o nešťastnou náhodu. Policejní vyšetřování je zatím v úplných začátcích, vyloučit se ještě nepodařilo ani jednu z verzí.

Témata: krimi | Slovensko
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zabijácké drogy na Ostravsku pochází z Polska. Hlavní pachatel stále uniká

19.10.2018 11:50 Syntetické drogy, jež v minulých týdnech zabíjely v Moravskoslezském kraji, pochází zřejmě z Polska…

Hon na nebezpečného cizince: Nad Plzní létal policejní vrtulník

19.10.2018 08:58 Policejní zásahová jednotka zadržela ve čtvrtek pozdě večer na plzeňském sídlišti Lochotín…

Policie odvolala pátrání po agresivním chovanci

18.10.2018 19:51 Aktualizováno Policie odvolala pátrání po šestnáctiletém chlapci, který se nevrátil z povolené vycházky do…

Tři sourozenci zameškávali školu. Když už dorazili, tak bez pomůcek. Po…

17.10.2018 13:30 V součtu stovky hodin zameškala ve škole bez omluvy trojice nezletilých sourozenců z…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama