Nebezpečná výhrůžka: Státní zástupce měl před domem granát

Jihlava - Vojenský granát, který našel jeden z jihlavských státních zástupců před svým domem, měl být zřejmě výhrůžkou. Pro kriminalisty je to hlavní vyšetřovací verze případu. Stále se také prověřuje, jestli granát byl funkční nebo nebyl.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Státní zástupce má podle informací televize Nova hned několik tipů, kterých kauz, jenž má na starost, by se mohlo zastrašování týkat.

A všechno už také řekl vyšetřovatelům, pro které je verze vyhrožování tou hlavní vyšetřovací. Vojenský granát našel elitní jihlavský státní zástupce před svým domem v pondělí. Místo poté okamžitě policie uzavřela a kvůli bezpečnosti evakuovala desítky lidí z okolních domů.

Vojenský granát nebyla atrapa. Pyrotechnici stále zkoumají jestli byl funkční nebo ne. Expertízy budou trvat ještě několik dnů, kriminalisté nechtějí nic uspěchat, granát je pro ně hlavní důkaz. Odebírají z něj různé pachové i jiné stopy.

Tento státní zástupce má na starost ty nejzávažnější případy, které se na Vysočině stanou. V nejbližších měsících ho čeká například kauza spojená se solárním boomem, kde jde o zneužití pravomoci úřednice energetického-regulačního úřadu, která svým jednáním způsobila škoda za 111 miliónů korun nebo třeba případ žháře, který v Brtnici na Jihlavsku před časem podpálil auto své bývalé přítelkyni.

Loading...
Témata: krimi | munice
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie hledá chlapce (14), utekl oknem v jídelně z dětského domova

22.04.2019 21:22 Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém chlapci, který dnes utekl z dětského domova v Boršově nad…

Z psychiatrické léčebny Lnáře uprchl pacient, může být nebezpečný

22.04.2019 20:18 Z psychiatrické léčebny Lnáře na Strakonicku dnes uprchl dvacetiletý pacient Miroslav Zeman. Bez…

Pražští policisté pátrají po 55letém muži, zřejmě se chce zabít

22.04.2019 20:10 Pražští policisté hledají od dnešního odpoledne Josefa Kadlečka, který chce zřejmě spáchat…

Německá seniorka se ztratila na Liberecku. Policie pátrá i v krmelcích,…

22.04.2019 13:25 Aktualizováno Policie na Liberecku pátrá po ztracené německé seniorce. Sedmašedesátiletá žena se s přítelem…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama