Neznámí muži chtěli vtáhnout dívku do auta, pomozte ji najít

Jihlava - Minulý týden jsme vás informovali o záhadném zmizení osmnáctileté Michaely z Řídelova na Jihlavsku. Později se ukázalo, že ji unesla trojice mužů a držela ji celou noc v karavanu. Teď to vypadá, že nebyla jedinou dívkou, kterou se muži pokusili napadnout.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Policisté se teď snaží totožnost druhé z dívek vypátrat. "Hledáme tuto dívku v souvislosti s vyšetřováním velice závažného případu násilné trestné činnosti, kterou v souvislosti s nedávným únosem mladé dívky na Jihlavsku vyšetřují kriminalisté na jižní Moravě," vysvětlila policejní mluvčí z Vysočiny Dana Čírtková.

Muže, kteří Míšu minulý týden unesli, se už policistům podařilo dopadnout, všichni byli obviněni a jsou stíhání ve vazbě. Jenže teď to vypadá, že únosci měli zálusk minimálně na jednu další dívku.

K pokusu o únos mělo dojít na parkovišti u obchodního domu Albert a Lidl v Třebíči na Znojemské ulici. Neznámý muž měl chytit za ruku dívku, která tudy procházela, podařilo se jí ale vysmeknout a utéct.

Dívce mohlo být mezi osmnácti až dvaceti lety, měla dlouhé hnědé vlasy a na sobě tmavší kalhoty a mikinu. "Kriminalisté se obracejí s touto výzvou zejména na mladou dívku odpovídající popisu, ale také na případné svědky této události, aby se přihlásili policistům prostřednictvím linky tísňového volání 158," dodala Čírtková. Zda se v obou případech jednalo o stejné muže zatím není jasné.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hon na nebezpečného cizince: Nad Plzní létal policejní vrtulník

19.10.2018 08:58 Policejní zásahová jednotka zadržela ve čtvrtek pozdě večer na plzeňském sídlišti Lochotín…

Policie odvolala pátrání po agresivním chovanci

18.10.2018 19:51 Aktualizováno Policie odvolala pátrání po šestnáctiletém chlapci, který se nevrátil z povolené vycházky do…

Tři sourozenci zameškávali školu. Když už dorazili, tak bez pomůcek. Po…

17.10.2018 13:30 V součtu stovky hodin zameškala ve škole bez omluvy trojice nezletilých sourozenců z…

Na Třebíčsku řádil recidivista. Je podezřelý ze dvou znásilnění

17.10.2018 13:23 Soud poslal kvůli sexuálnímu násilí do vazby dvacetiletého muže z Třebíčska. Podle policie se ve…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama