Kamery zachytily muže, který chtěl v Ostravě znásilnit ženu

Ostrava - Ostravští policisté stále hledají muže, který se koncem května pokusil v Ostravě-Třebovicích znásilnit mladou ženu. Podezřelého našli na záznamech kamer.

Přidejte svůj názor 1 komentář

policie

Zachycují, jak pravděpodobný násilník vystupuje z osobního vozu. Krátce na to nasedl do tramvaje, ve které cestovala i budoucí oběť. Policisté hledají i posádku automobilu.

"Aktuálně pátráme po osádce osobního motorového vozidla, zřejmě tmavé barvy. Automobil přijel pár minut před půlnocí 25. května po ulici Mariánskohorské na ostravskou křižovatku Vodárna. Zařadil se do pravého jízdního pruhu. Řidič vozu čekal na zelenou a kolem 23:57 z místa spolujezdce vystoupil podezřelý muž," uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Vzápětí podle ní auto z křižovatky odjelo a odbočilo do Martinovské ulice. Neznámý muž pak zřejmě nastoupil ve kolem 23:59 na zastávce Nová Ves Vodárna do tramvaje číslo 4. Využil k tomu poslední dveře tramvaje. Ve voze cestovala i mladá žena, která se vracela z práce. Krátce po půlnoci oba vystoupili v Ostravě-Třebovicích na zastávce Zahrádky.

Muž ženu oslovil, nabízel jí peníze za to, když se obnaží. Nabídky oběť odmítala. Muž ji pak uchopil a táhl ji pryč, dívka se mu bránila. Útočník ji táhl mimo silnici, chvíli dokonce i za vlasy. Pak se ji pokusil svléknout. "K pohlavnímu styku zřejmě nedošlo díky aktivnímu zásahu svědka," uvedla Holčáková.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž podezřelý z napadení Kvitové je policii známý. Jedno vězení ho už čeká

26.09.2018 08:42 Prostějov - Prostějovský okresní soud poslal třiatřicetiletého Radima Žondru, který je obviněn z…

Obří útok na internetové bankovnictví. Tisíce Čechů jsou v ohrožení

25.09.2018 14:14 Aktualizováno Praha - Desítkám tisíc tuzemských uživatelů mobilních zařízení s platformou Android hrozí napadení…

V Česku se šíří vyděračské e-maily. Hrozí zveřejněním fotek z webkamer

24.09.2018 09:06 Praha - V Česku se podle policie šíří vyděračské e-maily vyhrožující zveřejněním choulostivých…

Smrtící drogu na Ostravsku šířil i školák, obviněn být nemůže

21.09.2018 14:57 Ostrava - Smrtící syntetickou drogu v Moravskoslezském kraji šířil i žák základní školy. Obviněn s…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama