Policisté naháněli řidiče až do lesa, z auta vyhazoval drogy

Sokolov - Řidič v Kraslicích na Sokolovsku 15. února v ranních hodinách ujížděl policejní hlídce. Posléze se ukázalo, že byl pod vlivem drog a navíc neměl řidičského oprávnění. Drogy se našly i u jeho spolucestující.

Přidejte svůj názor

policie

Policisté si na kamerovém systému všimli dvou mužů s drogovou minulostí u zaparkovaného vozidla. Spolu s další ženou do něj pak nasedli, i když policie věděla, že ani jeden z mužů nemá řidičské oprávnění. "Policisté ihned nasedli do služebního vozidla a vydali se za nimi. Řidiče vozidla chtěli následně zastavit. Ten však na světelné výstražné a zvukové zařízení nereagoval," uvedla krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Zběsilá jízda, při níž měl pronásledovaný vůz i drobnou nehodu, pokračovala až za město, kde auto zabočilo na lesní cestu. Posádka se podle policie snažila za jízdy zbavovat drog tím, že je vyhazovala z okna.

Na lesní cestě se autu ujíždějícímu ve velké rychlosti poškodila olejová vana a zastavil jej až strom přes cestu. "Řidič vozidla Volkswagen však začal couvat a narazil do přední části služebního vozidla. Následně policisté vystoupili z vozidla a osádku podezřelého vozidla zadrželi," popsala případ mluvčí.

Muž je podezřelý ohrožení pod vlivem návykové látky, navíc má zadržený řidičský průkaz. 22letá spolujezdkyně z vozidla měla u sebe sáčky s téměř 16 gramy krystalické látky, které policistům vydala. Je podezřelá z přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie pátrá po 77leté seniorce a čtrnáctileté dívce

09.12.2018 15:25 Aktualizováno Policie pátrá po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové z Děčína. Žena odešla v sobotu do kostela a od…

Policie vyšetřuje nález těla na Pardubicku. Leželo sražené u silnice

09.12.2018 12:41 Policie hledá svědky neštěstí, které se v sobotu před půlnocí stalo na silnici mezi Dašicemi a…

Podivná smrt v Plzni: Kriminalisté vyšetřují úmrtí mladého chlapce

09.12.2018 12:13 Plzeňští kriminalisté vyšetřují násilný čin, při němž v noci na dnešek zemřel nezletilý mladík.…

GIBS obvinila policistu z Děčínska. Přiznal se k prodeji drog a vynášení…

07.12.2018 13:29 Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z Děčínska z toho, že prodával…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama