Pirátka silnic? Už druhý případ vytlačení auta na D1 u Hranic, škoda obrovská

Hranice - Policisté vyhlásili pátrání po řidičce vozidla bílé barvy, která minulé úterý vytlačila na D1 u Hranic na Přerovsku osobní auto, které se následně střetlo s dalším vozem. Podobný případ se stal o pět kilometrů dále na začátku srpna.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Autonehoda
doporučujeme

Nehoda se odehrála 14. srpna v 08:00 na 309. kilometru dálnice v blízkosti Hranic ve směru z Ostravy na Olomouc. Podle policie šlo o neznámé vozidlo bílé barvy, zřejmě Škoda Fabia, za volantem seděla zřejmě žena mezi 40 až 45 lety, s blond vlasy staženými do culíku.

"Řidič s neznámým vozidlem měl vytlačit z blíže nezjištěných důvodů osobní motorové vozidlo Opel Vivaro ke středovým ocelovým svodidlům. Řidič vozidla Opel se následně střetl s vozidlem Škoda Fabia jedoucím za ním a havaroval do svodidel a protihlukové zábrany," uvedl krajský policejní mluvčí Libor Hejtman.

Vozidlo bílé barvy se s žádným vozidlem nestřetlo a po krátkém zastavení mělo pokračovat dál ve směru na Olomouc. "Vlastníci vozidel předběžně odhadli škodu na 170.000 korun, z toho na vozidle Opel Vivaro 150.000 korun. Škodu na protihlukových stěnách vyčíslil majitel na 300.000 korun a 100.000 korun na poškozených svodidlech," dodal Hejtman.

V souvislosti s prověřováním okolností dopravní nehody se policie obrací na případné svědky. Obrátit se mohou na linku 158.

Podobná nehoda se stala 5. srpna, kdy na 304. kilometru D1 u Hranic vytlačil podle policie neznámý řidič obytné vozidlo, které následně havarovalo a poškodilo oplocení dálnice. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, škoda však dosáhla zhruba čtvrt milionu korun.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rvačka v hospodě skončila smrtí, policie navrhla obžalovat střelce ze…

18.09.2019 09:57 Kriminalisté navrhli státnímu zastupitelství obžalovat ze zabití padesátiletého muže, který loni v…

Drama v Opavě: Opilé matce vypadlo dítě z kočárku. Nechala ho na zemi a…

16.09.2019 15:00 V Opavě upadla na zem opilá matka a přitom převrhla kočárek s pětiměsíční dcerou. Dítě z kočárku…

Hrozivá smrt Nikol (†23): Mladá maminka se oběsila na sluchátkách

16.09.2019 08:58 Českou republikou otřásla koncem srpna sebevražda mladé maminky, která si vzala život šokujícím…

Muž se vydával za agenta CIA, z lidí vylákal miliony

14.09.2019 16:39 Historkami, že je agent CIA, lékař nebo ředitel obchodního domu, vylákal šestačtyřicetiletý Milan…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama